Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Hogyan beszéljem le a baràtomat erről a nőről?

Figyelt kérdés
Barátom, akit eddig sokszor kisegítettem anyagilag, amikor rosszul állt, én meg jól, most összeismerkedett egy olyan nővel, aki olyan lusta, hogy már két éve nem hajlandó elmenni dolgozni, segélyekből él, nagyösszegű adósságokat halmoz fel. Na most èn a barátomnak szívesen segítek anyagilag (is) továbbra is ha kell, de egy lusta, felelőtlen nőt nem vagyok hajlandó pénzelni. Hogy mondjam meg a baràtomnak, hogy ez a nő a mentalitásával,élethez való hozzààlásával tönkre fogja őt is teljesen tenni?

2023. máj. 17. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom nemsokára be fogják dobni a jolly joker mondatokat, az egyik a "semmi közöd hozzá", a másik a "féltékeny vagy". :D


Szerinted nem tudjátok ezt nyugodtan megbeszélni?

2023. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát amíg anyagilag támogatom a barátomat, addig van közöm hozzá.
2023. máj. 17. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Támogatod a barátodat, és nem Te vagy a párja?

Ilyet se nagyon hallottam még, hogy nő támogat egy férfit.

Én a helyedben nem támogatnám ha mással próbál összejönni, főleg valami pénznyelő nővel.

De ha van párod, és csak barátilag támogatod, az más.

2023. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Megmondod neki, hogy nagyon szívesen segitesz neki anyagilag, de ha a novel csinálnak valamit, amihez kene a te pénzed, abban nem leszel benne.

Bár amúgy teljesen jól össze illenek, valószínűleg egyikük sem tud bánni a pénzzel.

2023. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem a kerdest. Nalad mit jelent a tamogatas szot? Penzt adsz neki, amit nem kell visszafizetnie? Ilyet sose tegyel. Ha meg csak kolcson adsz neki, amig osszeszedi magat, akkor meg mindegy, hogy mi miatt van szuksege ra, majd megadja. Ha korabban a baratod kitomott egy csomo penzzel, amit nem kellett megadnod, akkor ugy normalis, ha addig a limitig te is visszaadod neki. Utana mondhatod, hogy mar nem tudsz tobbet adni, nezzen utana, hogy milyen egyeb lehetosegei vannak a penzbevetelei novelesere, vagy a kiadasok csokkentesere. Elobb utobb el kell jutnia oda, hogy felismeri, miert tarthatatlan a helyzete. Viszont teged sem ertelek ebben a helyzetben. Ez a baratsag tema ferfi es no kozott mindig egy nyogvenyelos dolog szokott lenni. Az emberek baratot mindig a sajat nemukbol valasztanak, mert adott a kozos hang veluk. A masik nem csak azert letezik szamukra, mert szexualis igenyek is vannak. Nem jo felcserelni a kettot, rengeteg problemat okoznak az eletben. Gondolhatod maskepp is, de ezek a baratsagokat olyan nok szoktak fenntartani, akik donteskeptelenek a ferfiak teren. A ferfiak mindig arra varnak a baratsag cimszo alatt, hogy mikor torik meg a jeg. Probald ki, adj pozitiv jeleket a baratodnak, egybol rad fog ugrani. Ebbol tudhato, hogy ez nem baratsag. Legalabbis a reszerol nem. Csak egy rosszul felfogott, ugyetlen kozeledes az iranyodba. Lehet ezt a balfasz not is azert vette a szarnyai ala, hogy teged is dontesre sarkalljon. Amig ott vagytok egymas eleteben, addig tuti nem fog tudni jo donteseket hozni nougyekben. Ugyanis elviszed az energiait es csak potmegoldasokra futja igy. Mint a fenti pelda mutatja.
2023. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Így mondd meg neki, ahogy ide leírtad: nem vagy hajlandó anyagilag támogatni egy nőt, aki egyébként SIMÁN el tudna menni dolgozni, csak nem akar. Innentől nem a te felelősséged. Egyébként nem vagy a barátod apja, ne támogasd anyagilag.
2023. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem igazán értem mit szidod a nőt, a barátod pont ugyanaz :D

Konkrétan folyamatos anyagi támogatásra van rászorulva általad.

2023. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, ne pénzeld tovább a barátodat se. Nem kötelességed ez.
2023. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!