Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja? Tetszek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja? Tetszek neki vagy mivan? :D

Figyelt kérdés
Van egy lány akit szeretek és ezt ő is nagyon jol tudja.Megkérdeztem tőle hogy járna-e velem és aztmondta hogy felvételi elött senkivel nem akar járni de utána lehetséges.Évfolyamtársam ugyhogy szoktunk dumálni a suliba is meg msnen.Ha bóklok neki meg ilyenek akkor nem szokott foglalkozni vele.Mindig féltékennyé akar tenni.Megpróbáltam azt hogy ugy teszek mint ha már nem érdekelne egy néhany napig igy volt és akkor egyik este msnen jót beszéltünk és másnap megfogta a kezem meg megölelt meg hozzámbujt és akkor ugye viszonoztam.De másnap már megint ugymond leszart.. Tudom hogy tetszik neki az egyik oszttársam de szerintem nekem van több esélyem. Szerintetek tetszek neki? Van esély hogy összejöjjünk?:D
2010. okt. 10. 19:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
lécci segitsetek! :)
2010. okt. 10. 19:03
 2/11 anonim ***** válasza:

tapasztaltam ezt, ezek már bocs de hülye p*cs*ák... Nem tudják mit akarnak ezért inkább "szívatják" az alanyt.

Sztem játszd te is ezt vele!És akkor még szórakozhatsz is:D

2010. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Többiek előtt nem akart veled mutatkozni, de ha odateszel és magabiztos vagy + nyomsz pár csajos dumát, esélye nem marad másnak
2010. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak teszteli a hímeket. Hagyd szerintem.
2010. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem az a fajta a csaj aki szivatna meg direkt szemétkedne velem hanem jófej meg normális :D ugyhogy azt nem hiszem hogy szivatna.. ezért nemtudom hogy most mivan vagy milesz ebböl.. :/
2010. okt. 10. 19:14
 6/11 A kérdező kommentje:
a másik srác meg nem nagyon foglalkozik vele
2010. okt. 10. 19:15
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem játszadozik veled, de a lányok szeretnek (én is), na mind1 én úgy gondolom, h mindenképpen érez irántad valamit (pozitív értelemben). Hiszen azt írtad, h miután nem foglalkoztál vele, akkor hirtelen milyen kedves lett (vissza akart kapni), szóval mégis csak odavan a bókjaidért...:D. Azonban az is lehet, h ezek a bókok csak jólesnek az egojának...Én a helyedben nem foglalkoznék vele egy darabig, pimaszul visszautasító lennék, hogy érezze, h mit éltél át, kapja vissza egy kicsit! Ja, és megprobálnám féltékennyé tenni...Amúgy lenne egy tanácsom: ne éld bele magad ebbe a lányba, sztem gonosz egy kicsit, és lehet, h nagyobb csalódást okozna! Azért sok sikert, légy okos! Ne légy naív!
2010. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
őőőő, nem tudatosan szívat!(második voltam)
2010. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
megpróbálom köszi a választ :))
2010. okt. 10. 19:33
 10/11 A kérdező kommentje:
azt hogy felvételi után lehetséges hogy járjunk azt nem csak nekem mondta :Dezjó nem?
2010. okt. 10. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!