Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan utálja a barátom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan utálja a barátom, ha elmegyek bulizni?

Figyelt kérdés
Engem piszkál miatta, hogy miért kell mindig mennem valahova. Jelzem, ő ezeken a napokon nem is érne rá, tehát nem menne az együtt töltött idő rovására. Leginkább napközbeni bulikba járok, ebben a jó időben azokat szeretem. Nem mondom, hogy nem fogy el 1-1 fröccs vagy sör, de nem a berúgás a cél ilyenkor, csak eltáncolgatunk, jól érezzük magunkat. Jogosan van kiakadva?
2023. máj. 23. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Féltékeny, amiatt zavarja. Ha nem tud benned megbízni akkor ez van, csodát nem tehetsz. Próbáld meg vele megbeszélni hogy mi nyugtatná meg.
2023. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen mindegy a jogosság. Ez csak kettőtökön múlik.


Valamiért zavarja, ezt kellene megtudnod, hogy mi az oka, és akkor lehetne tenni valamit a helyzet tisztázásáért, kompromisszumot találni.

2023. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
Felesleges a kérdés, eddigi tapasztalatok alapján úgy is becsicskulsz neki, nőként mondom.
2023. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem senkitől nem lehet várni, hogy ölbetett kézzel várjon otthon az "Urára és teremtőjére". (Most remélem mindenki érzi a mondatba belevegyített mennyiségű iróniát.)


Ha nem szalad a ház és minden más meg van csinálva, miért ne mehetne el az ember szórakozni? Főleg, hogy említetted, alkoholizmus sem áll fenn és lojális vagy hozzá.


Egyéni problémája, hogy féltékeny. Gyúrjon rá a gyengeségeire és akkor nem kell félnie, hogy elveszít téged.


Egy, vagy akár több beszélgetés véleményem szerint nem ártana. Hátha akkor pontosabb képet kapnál arról, hogy mi az ami igazán zavarja.

2023. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Őszintén szólva engem is zavarna, ha a párom állandóan bulizgatni járna, nem egy 20 éves gyerekkel akarok járni, akinek erről szól az élet. Ez nyilván nem jelenti azt, hogy ne lehetne bulizni menni, de nekem ez mondjuk évente 3-4 alkalmat takar, a páromtól sem szeretném, ha heti szinten járna.


Ha a párodnak ez nem tetszik, akkor viszont ahelyett, hogy téged próbál kontrollálni, keressen olyat, aki nem bulizgatós. Te emiatt ne érezd rosszul magad, ne hagyd, hogy bekorlátozzanak egy kapcsolatban, mert annak csúnya vége szokott lenni.

2023. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Milyenek azok a napközbeni bulik? Fesztiválokra gondolsz? :D Dolgozni, iskolába járni, meg a szomszéd Marinéni fog?
2023. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Dolgozom hétfőtől péntekig, nem is keveset. :) Nem fesztiválokra gondolok, Bp-n és vonzáskörzetében elég sok olyan buli van, amit hétvégén napközben tartanak.
2023. máj. 23. 13:20
 8/16 anonim ***** válasza:
3%
Hát én még ilyenekről nem hallottam, de mindig tanul valamit az ember. :D Egyébként én se örülnék neki, ha ilyen helyekre menne a párom nélkülem. Ez nem bizalom kérdése, hanem simán történhet vele valami... Sok a genetikai hulladék a mai társadalomban, nah bennük nem bízom.
2023. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Voltam hasonló cipőben. Megoldás: lokátor

Ő mindig meg tudja nézni hogy éppen merre járok. Mindenről beszámolok és ennyi

2023. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

"Ha nem szalad a ház és minden más meg van csinálva, miért ne mehetne el az ember szórakozni?"


:DDDD

Vagy mondjuk a HáZ uRa takarítson ki, és addig a nő eltud menni szórakozni takarítás helyett, amíg a másik ott élő fél elintézi :D

Nehogymár nem mehet el a nő amíg rendetlenség van a lakásban és ha az kész van, akkor az a jutalma hogy mehet szórakozni..

2023. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!