Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a barátom, elhagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a barátom, elhagyjam?

Figyelt kérdés
Nagyon ingerült hangulatában volt (munkahelyi problémák miatt), iszonyat bunkón viselkedett velem, beszólogatott. Emiatt kapott tőlem pár kis pofont pár beszólása után(nem erőből, éppenhogy hozzáértem az arcához, ilyen poénkodós kapsz egyet ha nem hagysz békén típusú csapkodás volt), erre olyat beleütött a fejembe, hogy csak sajgott utána. Hatalmasat csalódtam benne, bár bocsánatot kért.

2023. máj. 31. 12:55
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd el, igen.

Nem akarok aldozatot hibaztatni meg semmi ilyen, de remelem azert azt is latod, hogy te is ludas vagy. Normalis ember nem turi el neked, hogy "kis jatekos pofonokat" adj neki egy ingerult helyzetben. Ez a reszerol akcio-reakcio volt, ugyanazt a viselkedest kaptad vissza csak nyilvan erosebben. Ezz nem vedem, menekulj az ilyentol aki bant, de te sem lephetsz fel senkivel ilyen agresszivan, ezt jegyezd meg.

2023. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
86%

Aki egyszer megüt, az máskor is megfog! Jobban jársz ha otthagyod.


De te se verekedj, még ha direkt nem adsz nagyot, akkor se! Attól hogy nő vagy, neked sincs ehhez jogod. Mondom ezt volt bántalmazott nőként.


A saját stresszünket ne a masikon vezessük le, ez itt mindkettőtökre vonatkozik!

2023. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
60%

2-es vagyok

Kedves 8-as! Én azt írtam, hogy a férfiak nyugodtan csapkodhatnak minket, mert mi nem tudunk nekik ekkorát lebszni? Szerintem nem.

Megölni te is meg tudsz egy férfit, ott a kés. Nem erről írtam.

Tartom a véleményemet. Attól, hogy nő vagyok, nem kell provokálni és ütögetni, arra apellálva, hogy de hisz én nő vagyok, engem nem üthet meg. Elvileg. Gyakorlatilag meg a kishölgy is meglepődött. Kivan a vízből az elvileggel, mert bevertek neki egy nagyot. Én ezt biztosan nem szeretném, bár nem ütögetem a férjemet alapból sem, nemhogy ha feszült, csak hogy még provokáljam is.

2023. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
70%

"Milyen szép az, hogy csak a nőknek kell meghúzniuk magukat, a férfiaknak nem" - Nem, egyenjogúság van, ez nem azt jelenti, hogy a nő megpüfölheti a férfit és egyáltalán nem akkor állsz le viccből pofozkodni, amikor ideges már eleve. Józan paraszt ész!


Amúgy meg én ismertem olyan nőt, hogy teljesen kikészítette a párját (néném szomszédja) és volt, hogy mások előtt hordta el mindennek az égvilágon, legszivesebben én adtam volna neki egy taslit,hogy végre befogja, észrevegye magát, hogy amit művel az a másik tiprása. A férfi el is hagyta és jól tette. Azért ne csak már a nőket védjük, amikor vannak tényleg hárpiák sajnos és férfiakban is vannak normálisak. De persze azt nem jegyezted meg még véletlenül se...

2023. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
89%

Igen.

Az meg, hogy a munkahelyi problémák miatt, nem mentség. Sőt... pont, hogy megnyugtató volt a szerelmemmel lenni azok után, hogy a munkahelyemen volt egy nagyon durva balhé. De eszembe nem jutott volna ezért bántalmazni a barátnőmet.

2023. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy itt mindenki bekattant? A kérdező ütött először, az erre adott reakció tehát önvédelem volt
2023. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
90%

Indulatkezelési problémái vannak, ez egyértelmű.

Az már más kérdés, hogy egy ingerült embert viccből csapkodni egyenesen ostobaság.


Egy percig sem maradnék vele együtt, de megtanulnám egy életre, hogy ilyen helyzetben én sem viselkedek idiótán.

2023. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Nem ütöttem meg, csak poénból rátettem a kezem az arcára mintha, de ezt már leírtam a kérdésemben.
2023. máj. 31. 13:22
 19/51 anonim ***** válasza:
36%
De nem kell rátenni sehová a kezed, ott kell hagyni, megnyugtatni, vagy beleegyezni, hogy végre hallgasson. Aztán meg végleg lapátra tenni.
2023. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
61%

16. Ez nem önvédelem, hanem erőszak. A pofozkodás meg harag.



Az erőszak mióta megengedett?

2023. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!