Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első randira/találkozásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randira/találkozásra tanács?

Figyelt kérdés

pl:helyszin(mozi,park stb)

ajándék

esteleg első csók?

megjelenés?

stb.


2010. okt. 11. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

te a lány vagy vagy a fiú?

mert a válaszadás szempontjából nem mindegy :)

2010. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15/F
2010. okt. 11. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem menjetek el sétálni, utána hívd meg egy üdítőre, az teljesen jó! az első csók, pedig ugyis meglátjátok, de semmiképp ne erőltesd
2010. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, én ezeken sosem stresszeltem és mindig tökéletes randijaim voltak. Tudod nem szabad mindent így előre megtervezni, mert tervezésből csak bukás lehet. De ha nem tudod mi lesz előre akkor abból akármi lehet. Mert most tök jól elképzeled és megtervezed, hogy első randin lesmárolod(ami még a 20 évesek közt sem divat, nemhogy 15 éves takony fejjel), aztán majd nagyon nézel ha a csaj többet nem akar veled találkozni. Minden ott válik majd el. Lehet, hogy utál moziba járni és az ajándékkal se tudna mit kezdeni.. Egész úton hurcibálni, áhhh... Az első randi ismerkedésre való, nem nyomulásra.

20/L

2010. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem a park jó ötlet, egy sétára biztos kapható lesz a kishölgy ilyen jó időben. a mozit nem ajánlom, mert nem tudtok beszélgetni.

a csókkal várj, lehet, h elijeszted, főleg, ha nincs vagy alig van tapasztalata.

ami a megjelenést illeti, nem kell nagyon kicsípni magad, egy hétköznapi viselet teljesen jó lesz, vmi kényelmes, ha mondjuk sétálni mentek.

ajándék nem szükséges, esetleg a későbbiek folyamán alkalmakra.

legyél udvarias, vicces, de ne vidd túlzásba, add magad és minden oké lesz. ne lássa rajtad, h izgulsz esetleg :)

sok sikert!

2010. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)akk nem tervezgetek:)
2010. okt. 11. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!