Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom túl sokat beszél az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom túl sokat beszél az anyjával?

Figyelt kérdés

Elkezdett zavarni engem hogy a párom túl sokat beszél az anyukájával. 26/f Ha bármiben bizonytalan vagy ki akarja kérni a véleményét egyből hívja az anyját. Nem azt mondom hogy ne beszéljenek de ez engem már zavar egy kicsit. Van hogy elmondom egy adott dologról a véleményem, nem hallgat rám, felhijva az anyját, elmondja ugyanazt amit én és rá már hallgat.

Ha én beszélek anyámmal rámszol, hogy miért kell annyit irkalni, vele szokjak le róla, pedig nem osztok meg mindent vele azért. Csak tartjuk a kapcsolatot mert nem találkozunk azért minden nap.

Túlgondolnám ezt?

25/n


2023. jún. 10. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Csak egy szó : menekülj.
2023. jún. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Fhuh, ez akkora redflag, mint a ház. Fordítva én is voltam már ilyen helyzetben, utólag csak azt tudom mondani: MENEKÜLJ!


F

2023. jún. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
lesz ez még rosszabb is, ha nem lépsz le...
2023. jún. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt kettős mérce, neki lehet neked nem. Ez csak a korlátozó személyiség típusra jellemző, később ebbe fogsz beleőrülni, borzasztó ilyennel együtt élni


A másik h még mindig az anyja véleménye az első, vagyis egyedül maradsz majd velük szemben, lényegében vannak ők ketten, meg te. Ez sehogy sem egészséges.


Az h naponta beszélnek megelfogadhatoló lenne, ez önmagában nem baj ha egészséges a viszony köztük, de itt nem az.


Tenyleg rendezd le magadban ezt a kapcsolatot és találj alkalmat a szakitasra

2023. jún. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem jó partnert választottál.
2023. jún. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Most ebben mi olyan tragikus amúgy?
2023. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki volt már olyan jellegű kapcsolatban amit fentebb írtam, ő elsőre leveszi már h mik a red flag jelek
2023. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Örülj Neki, hogy még él az anyukáka, hogy még szellemileg jól van az Anyukája. Gondolom, Te is beszélsz vagy beszéltél már Anyukáddal, szüleiddel. És örülj Neki, hogy egyezik az Anyukája és a Te véleményed. Döntsd el, hog, szereted-e, mert ez már nagyon mübalhé, dehát nő vagy, valamibe bele kell kötni. De szerintem Te már nem akarsz Vele lenni. Elnézést kérek, de én ezt így látom.
2023. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, előző válaszoló vagyok. Elnézést, tévedtem. Annyi lenne a kérdésem, hogy Te időben mennyit kommunikálsz Anyukáddal, illetve Ő az övével? Ha az övé jelentősen több igazad van, ha viszont Te, akkor nem értem mi a problémád.
2023. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!