Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadjátok, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjátok, hogy a párotok rendszeresen füvezik?

Figyelt kérdés
A rendszeresség alatt azt értem, hogy minden nap több szálat is elszív, nem tud meglenni nélküle.
2023. jún. 11. 10:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Inkább csak sokat felejt, sokszor bunkón viselkedik, kiabál, de ezekre nem mindig emlékezik. Egész nap otthon van, este dolgozik, néha oda is betépve indul el.
2023. jún. 11. 11:08
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez nincs igy. A füvesek inkab viccesek jókedélyűek nem bunkók. Ha ilyen vagy az nem q fűtől van hogy felejtesz meg bunkózol.
2023. jún. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%

Amugy en is mentem már pl állasinterjura beállva fűtől. És lenyűgöztem őket azt hitték készültem a cégből :D

Egyből felvettek aztán alig találtam ki az éouletből hogy hol mentem beD

2023. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
27%

És diplomás munkakörre..

Amikor meg a diokomámat kellett védeni akkor volt nálam házkutatás is meg egy rakat rendőrségi ügyem is. Egyebekből De 5 ös lett az államvizsgám :D

A rendőrök meg kint parkoltak addig:D

2023. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Egy drogos és még függő is nem volna a párom.
2023. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem! Még barátnak, havernak sem.
2023. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%
A sima cigarettát sem viselem el, főleg nem a házban. Igénytelen dolog bent szívni bármit is. A fű és egyéb tudatmódosítók eleve tiltó listán vannak nálam. Az alkohol is csak elvétve es mértékkel. Ilyen párt is keresek magam mellé.
2023. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összejöttem exemmel, nem füvezett. 4év utan szokott rá

1 évig küzdöttem vele/ellene.

Ő agresszivabb, ingerlékenyebb lett tőle. Feladtam, nem bírtam.


Férjem unokatesoja amióta ismerem, füvezik. Rá eskü jó hatassal van. Na jó, ez durva kijelentés. De viccesebb, értelmesebb, normálisabb ilyenkor határozottan. Így akár el is tudnám viselni.


Férjem csak alkalmakkor csinálta, bevallom én is.

De mióta gyerekeink vannak, egyikünk sem nyúlt hozzá.

2023. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Részemről zero tolerancia van a dohányzásra és a drogokra, mérsékelt tolerancia az alkoholra. Szóval nekem évi egyetlen szál sem fér bele, nemhogy napi több.
2023. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem bírnám elviselni, de eleve össze sem jönnék ilyennel
2023. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!