Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ingoráljam a páromat?

Figyelt kérdés
Rájöttem hogy ő jobbat érdemel és hogy nem illünk össze viszont nagyon szeretem őt és ő is engem bár már ez már nyomasztó inkább, Meg a távolság is nagy közöttünk.. Tudom az lenne a legegyszerűbb ha odaálnék elé és szakítanék de ha megmondanám abba ő belebetegszik és talán öngyilkos is lenne.Elegem van már hogy akárhány párkapcsolatom van és szakítani akarok állandóan ezen kell paráznom nehogy öngyilkos legyen.
2023. jún. 14. 07:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Szakítasz vele, letiltod, nem veszed fel neki a telefont, nem érdeklődsz utána, elgyászolod a kapcsolatot, tovább lépsz. Ő meg azt kezd az életével, amit akar, ez már nem a te dolgod.
2023. jún. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha miattam tesz kár magában az igenis az én dolgom is.
2023. jún. 14. 08:01
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen is meg nem is. Tudatosítanod kell benne, hogy nem érzed jól magad vele, hogy mindketten jobban jártok, ha mást kerestek. Illetve keressen fel pszichológust. Jól teszed, hogy segítséget nyújtasz, de a többi már az ő dolga, ő élete, ő döntése. Ezt meg kell értenie.
2023. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem, az csöppet sem a te dolgod. Az ő élete, ő döntése.
2023. jún. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, engem sem tutujgatott senki, amikor ki lettem b---a. Mégis itt vagyok, túléltem, pedig volt amikor g--re szerelmes voltam. Az élet megy tovább.
2023. jún. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Oké csak fontos nekem nem akarom hogy baja Essen főleg ne miattam.
2023. jún. 14. 08:36
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem, nem a te dolgod, hanem az övé. Engem is zsaroltak már azzal, hogy öngyilkosok lesznek (egyébként egyik se lett), de mindenkinek meg kell értenie, hogy nem maradhatsz egy olyan kapcsolatban, amiben nem érzed jól magad csak azért, mert a másik zsarol érzelmileg.

Neked nem feladatod meggyógyítani őt.

Igen, fájdalmat fogsz okozni annak, akit szeretsz, de ez még mindig jobb hosszú távon, mint évekig kínozni egymást egy rossz kapcsolattal.

2023. jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt mondtam neki hogy örökre szeretni fogom hogy örökre vele leszek de nem tudtam betartani.
2023. jún. 14. 08:38
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
8. Na jó, de ez akkor sem ok arra, hogy öngyilkossággal zsaroljon (bárki!)
2023. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehet nem lenne öngyilkos,ezt így konkrétan nem mondta de ha öngyilkos nem is lenne tudnom hogy lelkileg kikészülne.
2023. jún. 14. 08:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!