Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetértetek ezzel a történett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek ezzel a történettel? Tényleg így gondolkodnak a férfiak?

Figyelt kérdés

Kitalált történet, inkább csak egy szemléltetés.


Egy esküvőre meghívták a vőlegény és a menyasszony exeit. A vőlegény volt barátnői irigykedve nézték a menyasszonyt, arra gondoltak, hogy őt bezzeg elvette, engem meg nem. A nő volt párjai viszont vigyorogtak szerencsétlen vőlegényen, hogy haha, én megdughattam anélkül, hogy el kellett vennem.


Tényleg ilyen a gondolkodásmód? Én nő vagyok, előbb irigykednék a házasságra, minthogy azon nevessek, hogy én szabadon dughattam :D


2023. jún. 14. 07:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem.
2023. jún. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Köszönjük az újabb kitalált kamukérdést a gyengébbik fajtából. 😮‍💨😑
2023. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem kamu. A "A férfiakkal csak a baj van" című könyvben olvastam. Ne aggódjatok, van női változata is, és nem csak szidják a férfi nemet, csak így ütősebb a cím.


Elképesztő, hogy a sok rohadt incel kérdés miatt már nem is lehet semmit feltenni anélkül, hogy ne írná oda valaki, hogy kamu. Fogadok törlik is mindjárt, mert az egyszerű melós korlátlanul trollkodhat, de egy igazi kérdés már nem fér bele...

2023. jún. 14. 08:05
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Kétlem. Viszont én nőként nem irigykednék a menyasszonyra. Vigye csak bármelyik exem, szép volt, jó volt, de legfőképpen k***ára elég volt mindegyikből. :D
2023. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem. Vagyis, biztos van ilyen, de azért egy normális férfi nem azért házasok, mert kell, hanem mert el szeretné venni a barátnőjét. Legalábbis az én férjem ezt hazudta nekem. :D
2023. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Micsoda eredeti gondolat, történetvezetés! Hihetetlenül izgalmas olvasmány lehet ez "A férfiakkal csak a baj van" című könyv!


Ajánlani tudom a szintén fiktív "Hogyan vettem levegőt" c. alkotást. Vigyázat, spoiler: a végén a csávó annyit mond: "Hú g--i, de nehéz volt kifújni!"

2023. jún. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, én nem szeretem ezeket a skatulyákat, a férfiak így, a nők úgy... Csomó más reakció is van ezeken kívül, és ami meghatározó lenne egy ilyen szituban (a teljesség igénye nélkül): vannak-e még érzések a vőlegény/menyasszony iránt, milyen volt anno a párkapcsolat, jelenleg milyen a szerelmi életük a meghívottaknak stb. Ja, és azt csak mellékesen mondom, hogy nekem pl. van olyan exem, aki el is vett.


Sekélyes a kérdés, nem minden nő akar házasodni, és nem minden férfi tekint úgy a nőkre, hogy kötetlenül dugtam…

2023. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Igen, a világ, és a párkapcsolatok semmi másról nem szólnak, csak az orrbaszájbad.gásról.

Semmi ragaszkodás, felelősség, szeretet, stb.

Csak nők, és férfiak, akik d.gnak.

Én meg egyszerű vagyok, mint a gyufásdoboz.

2023. jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Te is irod hogy kitalált, akkor miert haragszol ha valaki csak megerősíti hogy kamu.


Egyebkent ez nem feltetlenül így működik. Meg ki az a hülye aki az összes exet meghivná az esküvőre?


Mondjuk engem pont hívott két exem is az esküvőjére fotózni. Az egyiknél talan tudott rólam a mennyasszony, a masiknál nem hiszem. Nem irigykedtem rájuk, sőt! De az exek boldogságanak örültem, bár tény hogy fura erzes volt, akárhány év is telt el.


De tény hogy nem minden nő akar minden barátjahoz hozzámenni, sőt sok esetben ők szakitanak. Illetve a ferfiak is van hogy többel is terveznek hazassagot, azt az egyet pedig akit végül elvesznek, nem kényszerből veszik el, hanem szerelemből.

2023. jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Én nem gondolkodok így és nem is mennék el az esküvőre, ha nem vagyok jóban az illetővel.


Egyébként maga a tudat, hogy valakinek boldog kapcsolata van és mar házásság stb.. az vonzóbb gondolat szinten sokkal sokkal..


F

2023. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!