Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a szemét, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a szemét, amiért nem beszéltem vele egy napig?

Figyelt kérdés

Ismerkedem ezzel a lánnyal és hát nem épp felhőtlen volt ez a néhány hónap. Eleinte nagyon sok vitánk származott abból, hogy én állítólag nem viselkedek és beszélek vele következetesen, ami tényleg nézhetett ki így, de én elmagyaráztam neki, hogy ha ilyen történt, akkor mi történt valójában. Sajnos sokszor vagyok félreérthető és írásban sokszor félrementek a dolgok köztünk, volt hogy oldalakon át vitáztunk, mert nem emlékeztem valamire, amit korábban mondtam, ő meg kiborult ezen és hazugnak meg megjátszósnak tartott miatta, hogy miért mondtam akkor azt ha most ez van meg ilyenek. Én próbáltam neki megmagyarázni, de ettől csak mégjobban elfajult a vita általában, mondott dolgokat, amiket nem éreztem jogosnak és beleálltam, aztán ő is visszaszólt és így tovább. Mindegy, egy idő után azzal állt elém, hogy nem akarja ezt folytatni, mert elfáradt a folyamatos drámáinkban, szerinte én kihasználom csak az ő jóhiszeműségét és ennek így semmi értelme, ha már az ismerkedésnél ez megy. Én akkor megnyugtattam, hogy ez természetes és nekünk egy kicsit máshogy alakul csak ez, de majd összecsiszolódunk. Nagyon ellenkezett, végül abban maradtunk, hogy folytatjuk vagy megpróbáljuk még egyszer, már nem is tudom minek mondjam. Ő mondta, hogy érzelmileg ez lenullázta és nem tud olyan odaadó és optimista lenni, mint korábban, mikor én erre nem reagáltam időben megfelelően (tényleg nagyon cuki volt, de úgy gondoltam, hogy eleget adok neki, mert volt elég baj az életében, nem akartam érzelmekkel is nyomasztani).


Mostanában egész jól mentek a dolgok, jól elbeszélgettünk, jól éreztük magunkat, bár egy kicsit passzív és szótlan volt. Emiatt bocsánatot is kért, mondta, hogy mostanában ő ilyen, de ezt ne vegyem magamra. Voltak elég pikáns beszélgetéseink, mindkettőnk oldaláról úgy tűnt, hogy nagyon akarjuk egymást, én is mondtam neki, hogy alig várom, hogy láthassam és mennyire hiányzik, illetve mennyire akarom (korábban lefeküdtünk már, ez a része nem most alakult). Előtte nap este beszélgettünk általános dolgokról, semmi gond nem volt, másnap délután kérdeztem tőle, hogy mizu vele, de nem válaszolt semmit. Rá néhány órára írtam még neki 1-2 üzenetet arról, hogy mi történt aznap velem, milyen filmet néztem, de meg sem nézte az üzenetet. Másnap reggel kérdeztem, hogy mi a baj és akkor a fejemre olvasta, hogy na látom, ilyen érzés mikor egy napig szarnak a fejemre és hogy ha annyira hiányzik nekem és annyira akarom, akkor miért hagytam ott este egy szó nélkül és miért másnap délben mentem jópofizni magyarázat nélkül, mintha mi sem történt volna. Mondtam neki, hogy nem írt semmit és mondta, hogy passzív lesz és én ezt tiszteletben tartottam csak, de megint ugyanoda lyukadtunk ki, mint korábban, hogy ő szólt, hogy hiányzom és én állítólag szartam rá, meg hogy folyamatosan úgy teszek, mintha nem érdekelném és hogy elege van abból, hogy mindig ő volt eddig a kezdeményező fél és neki kellett udvarolnia nekem.


Korábban is volt ebből probléma, mert korábban is annyira hiányzott meg annyira vártam, hogy láthassam, hogy mindennel próbáltam lekötni a figyelmem, hogy gyorsabban teljen az idő (elmentem játszani, a munkába meg az edzésbe temetkeztem) és akkor is az volt az egyik hiszti tárgya, hogy ő ebből semmit nem érzékel, csak hogy én le tudom szarni egész nap, akár napokig, miközben ő felhangosította a mobilját, hogy hallja, mikor írok vissza neki. Meg hogy miért viselkedek vele úgy, mint valami exszel, akinek nem szabad írni ha rá gondolok és akit el kell felejteni ahelyett, hogy inkább beszélgetnénk addig is ahelyett, hogy elterelem róla a figyelmem. Szerintem ez nem jogos, de nem merek már vitatkozni vele erről, mert csak magam alatt vágnám a fát szerintem. Nyilván megint ott tart, hogy szerinte csak etetem ezekkel a szövegekkel és játszmázok vele, le akarja zárni ezt az egészet miatta és nem hiszi el, hogy tényleg nagyon hiányzik és tényleg szeretem.


Én vagyok a szemét vagy ő reagálja túl?


2023. jún. 14. 13:46
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:

Előtte nap este*

az kimaradt, hogy aznap beszélgettünk róla, hogy másnap együtt töltjük az egész napot, stb, a tali előtti nap estére céloztam.

2023. jún. 14. 13:48
 2/44 anonim ***** válasza:
82%
Mindkettőtök nagyon durván terhelt... Ilyen szempontból "összeilletek", de ettől te egészséges folytatást ne várj.
2023. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem el siklik a kommunikáció

Nem beszélsz vele egyenesen stb amit mondott is neked ezért gondolom nem érti hogy te amúgy most mit akarsz

Ha valaki hiányzik stb általában annak tényleg írni szoktunk stb

És nem elterelni róla a figyelmünket stb mintha valami ex lenne akire nem szabadna gondolni

Főleg hogy ő várta is , hogy keresd

Így tényleg azt hiheti hogy játszmázol és valójában te nagyon jól elvagy, játszol, edzel stb hiszen nem keresed őt

Aztán mikor elmondja, hogy őt ez bántja, hogy mindig ő kezdeményez, akkor meg azt mondod, hogy amúgy nekem is hiányzol, de inkább elterelem rólad a gondolataim... WTF???? 🤦‍♀️🤣

Veled is van probléma az biztos

Inkább rá kéne feküdni írogatás helyett a személyes talikra. Mert ennek így tényleg semmi értelme

2023. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
96%
Kb. ugyanilyen helyzetben voltam egy pasival. Igazából az a gond, hogy érzelmi szinten tök máshol álltok. Neki sokkal több figyelemre, törődésre van szüksége, mint amit tőled kap. Ettől ő frusztrált lesz, mert nem érzi fontosnak magát. Most érted, vannak pasik, akik napjában többször felhívják a barátnőjüket, meg mindig hamar visszaírnak, aztán vannak a hozzád hasonlók, akik vígan élik életüket a párjuk nélkül is. Csak ez ennek a lánynak (meg nekem is) kevés.
2023. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
86%
3. Sok a homályos elem a sztoriban, nem tudni mi történt pontosan. Sokminden, amit a kérdező említett kísértetiesen hasonlít arra, amin én is keresztülmentem már, pedig én soha nem játszmáztam a partneremmel, és a kommunikációm is mindig egyenes, lényegre törő volt. Egyszerűen problémás volt, amihez én adtam a lovat, sajnos. 10/9 problémát ő kezdeményezett.. De nem is ez a lényeg, nem rólam van szó, annyit akartam ezzel mondani, hogy én azért ezt nem feketén-fehéren látom, mindketten megérik a pénzüket.
2023. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
87%

4. Erről van szó, erre akartam utalni (5. voltam)

Kérdező: mások az igényeitek és nem tudtok értelmesen kommunikálni. (igen, te sem)

2023. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

"de inkább elterelem rólad a gondolataim... WTF????"


Igen, ez is durva. Miért mondana ilyet bárki a párjának? Ez is egyfajta játszma, vagy érzelmi éretlenség.

2023. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
87%

Nem voltastam végig, teljesen fölösleges. Minek ismerkedtek egymással? Ha ennyire nem élvezitek egymás társaságát, miért cisnáljátok?

Mondjuk az is sokat elmond a dologról, hogy itt kb végig arról van szó, hogy ki mikor írt kinek. Ha nem chaten élnétek az életeteket, nem lenne ilyen gond.

2023. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdjetek egymással. Semmi keresni valótok egymás mellett.
2023. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
8. Élőben meg elvannak, mint a befőtt, persze. Én akkor is amellett érvelnék, hogy ha két ember ennyire nem képes kommunikálni írásban, akkor nem illenek össze. Máshol kijönnének ezek az ellentétek. Ha nem most, majd más, fontosabb kihívások alkalmával, ami már komolyabb lesz annál, mint hogy "5 perce nem írok durciból"
2023. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!