Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb dolog, amit a párod tett érted?

Figyelt kérdés
2023. jún. 16. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
a szemembe nézett 8 éve azóta megszállottja vagyok
2023. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Szült 2 gyereket.
2023. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem fogadott el egy nagyon jó állásajánlatot, mert én nem akartam Budapestre költözni, inkább velem akart maradni.


Felépített nekem egy házat, mert nem szerettem lakásban lakni.


Minden nap velem kel, velem fekszik és szeret.

2023. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagyon beteg voltam ápolt és segített. Valószínűleg az életemet mentette meg mert ha egyedül vagyok nem biztos hogy túlélem. Családot adott nekem és mindenben támogat.
2023. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Elfogadott, befogadott a félcigany gyerekemmel együtt, úgy is hogy az apjatol ő is kapott halálos fenyegetéseket.


(A befogadottat nem ugy ertem hogy az utcaról, hanem ő is akarta, még előbb is mint en hogy összeköltözzünk)

2023. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Eltasítja a rá nyomuló r.bancos meg instap.csa nőket akik meg húzzák a szájukat és agyon vannak sértve hogy én többet érek neki a szende sminktelen szolid átlagnő.

Eddig minden férfi visszabámult flörtölt próbalkozott mellettem másokkal, ő az egyetlen aki nem, hanem kiemel es magasra az összes közül.

2023. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem élünk együtt, az egy fontos dolog ebben a történetben. Nagyon fontos projektjét magam elé helyeztem. Akkor és annyit beszéltünk, amennyit szeretett volna/ráért. Volt hogy az esti hívások ki is maradtak, mert haladt az egyre közelgő határidő miatt. Ritkábban, 1-1 gyors találkozásra szakítottam csak ki, hogy magával is foglalkozzon és pihenjen egy kicsit. Tudtam mikor hogy van, az aznapi beszélések mennyiségéből, idejéből, este lefekvés előtt mindig valami bíztató, motiváló üzenetet/hangüzenetet küldtem még neki. Azóta minden rendes kerékvágásban van és sokszor azóta is megköszöni, hogy végig mellette voltam és támogattam, hogy voltak azok az üzenetek este vagy napközben. Ha nem lettem volna ennyire mellette szerinte nem sikerült volna neki
2023. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadott olyannak, amilyen vagyok. De igyekszik jobbra sarkallni és mindezt nem erőszakkal teszi.
2023. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!