Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ido volt egy kapcsolatod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido volt egy kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Ami egymás mellett éléssé alakult és így mennyi ideig voltatok míg rájottetek hogy nem megy az egész..
2023. jún. 17. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
5 év.
2023. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
2-3 év
2023. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 évnél indult mély zuhanásba, aztán valahol az 5. és 6. forduló között szakítottunk.
2023. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két év után kezdett laposodni,még fél év és elhagyott ,mert jött neki más.
2023. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 év a leghosszabb.
2023. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Egymás mellett éléssé" egyik sem silányult, olyan viszont volt, ami néhány hónap alatt ment tönkre, sok évnyi együttélés és még több együttlét után. Én a megoldáson kattogtam, ő pedig a fejébe vette hogy szakítunk, utána lelécelt, majd az egész után pár héttel közölte hogy ez szakítás volt. Nem vártuk meg az "egymás mellett élés" szomorú időszakát, az tuti.

30+/F

2023. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem éltünk együtt mert még tanultunk, de 22 hónapot voltunk együtt és a végén tényleg csak ilyen "egy légtérben vagyunk" dologgá alakult. Ő játszott a gépen, én a laptopján, vagy sorozatot néztem, vagy telefont nyomkodtam, stb. Ez az utolsó 3 hónapban fix program volt, de olyan 10 hónap után már kezdett ez lenni a többségben. Én mindig próbáltam vele beszélni, változtatni, programokat ajánlani, de mindenre hülye kifogást gyártott és amikor már elfogytak a kifogások, sajnáltatta magát, hogy "én egy unalmas szar alak vagyok, nem érdemellek meg", persze ekkor én sajnáltam meg őt, bedőltem az érzelmi zsarolásnak és akkor már abba is hagytam, tudtam, hogy vagy beletörődök abba, hogy egész hátralévő életemben csak kockulni fogunk egymás mellett, vagy szakítunk. Én szakítottam :) Na akkor persze már jött volna velem mindenfelé, de késő volt.
2023. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!