Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A házasságban tényleg ki kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságban tényleg ki kell érdemelni a szexet?

Figyelt kérdés

50+ apuka vagyunk, és napokban a közeledésemet azzal utasított el a feleségem, hogy a szexet ki kell érdemelni.


Természetesen nem vagyok igénytelen, lecsuszott, család bántalmazó, és nem is követtem el semmi olyat ami ezt a megközelítést indokolná, mert akkor ki sem írtam volna a kérdést.


Elsősorban apukák, férfiak véleményére, tapasztalatára vagyok kiváncsi...



2023. jún. 19. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Hát a Ti házasságotokban igen.
2023. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Ezek szerint nálatok igen. Normál esetben nem. Szerintem beszélgessetek egy kicsit és oldjátok meg azt, ami idáig vezetett.
2023. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, 2 ember azért fekszik le egymással, mert szeretik, kívánják, egymást és élvezik a szexet.


Nos, úgy látszik a mi esetünkben, egyik részről ez nem igaz.

2023. jún. 19. 11:35
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem kiérdemlés. Szerinted ő most teljesen kancás, és alig tudja visszafogni magát, de nem szexel veled?
2023. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem hogy magadban keresnéd a hibát, biztos nem a semmiből gondolta ezt az új szabályt 😂 Biztos valami rosszat tettél és most neki nem kívánatos veled.
2023. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy családbántalmazó... elég alacsonyan van a léc.
2023. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%

Sokan ott rontják el, hogy azt hiszik, hogy házasságban alanyi jogon jár a szex. De ez nem így van, a feleséged nem köteles veled szexelni, ha nem akar.


Ezen az a nem akaráson kell neked változtatni.

Kezdetnek például úgy, hogy nem csak másznál rá, hanem elcsábítod. Egy-egy bók napközben, egy kis kedvesség, figyelmesség. Nem kell sokszor nagy dolgokra gondolni, például elég, ha átveszed tőle a szatyrot, vagy viszel neki egy pohár vizet, esetleg megdícséred a főztjét, stb.


Lehet, hogy azért nincs kedve, mert fáradt. Ezt gondolom, nem kell tovább ragozni, hogy ki a teendő.


Az is lelombozó, ha délután ő küzd a gyerekekkel, ti is vitáztok, csak a napi mókuskerék, gondok és viták, aztán egy öt perces zuhany alatt álljon át szexistennő üzemmódra, mert a férje besértődik, ha nincs rendszeres időközönként lecsapolva. Egy kis egymásra hangolódás, egy kis intimitás, gyengédség, kis beszélgetés, ellazulás, és utána akkor is szívesebben adja be a derekát, ha egyébként fáradt és nincs sok kedve.


Apukák véleménye az szokott lenni, hogy akkor inkább dugja a Mancit a HR-ről. Aztán a Mancinak udvarol, hívogatja, viszi a virágot, a csokit, viszi étterembe, és leígéri a csillagos eget is, mire letolja a bugyit. Pedig érdemes lenne ezt a szettet előbb a feleségnek letolni, és láss csodát, utána ő is letolja a bugyit. De neki neeeem, hát miért kéne a kifogott halat etetni.


Anyukákat kérdezz inkább, hogy neki miért nincs kedve szexelni, és mi hozná meg a kedvét. Lehet, hogy nem azt írja, amit te szeretnél, de tanulságos.

2023. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is ezt momdta régen a feleségem. Ekkor magamba néztem, átvettem egy csomó terhet a válláról (volt hogy egész nap velem volt a fiunk ő kikapcsolódhatott, főztem, mostam takarítottam ha láttam hogy erre van szükség nem ér a dolgok végére). Hogy ez miért volt jó? Mert amikor este ágyba kerültünk nem egy hulla fáradt nő feküdt mellettem és maradt energiája másra
2023. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%
Az a helyzet, hogyha kívánná veled a szexet, akkor nem kellene "kiérdemelned". Azt kell kideríteni, hogy miért nem kíván. Ez így 50 felett, ha amúgy is az elmúlt 10-15 évben már magasról szartatok a házasságotokra, akkor nem lesz egyszerű. De nem lehetetlen. Kezdjetek el (újra) beszélgetni, és figyelj is oda arra amiket mond, lehet sok mindenen meg fogsz lepődni.
2023. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nagyon tudtam, hogy ilyen (nagyrészt női) válaszok jönnek.


Ezért gondolom, azt már senki sem hiszi el, hogy nincs lustaság, bunkóság, megcsalás, HR-es Mancika. De van minden, amit #7,#8 hiányol a hozzáállásomból, és önkritikám is.

2023. jún. 19. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!