Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet túlszeretni valakit?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Eddig mindig arra vágytam, hogy valaki szeressen annyira, hogy szinte még a csillagokat is lehozná nekem.

Nos; most megtalált “álmaim pasija” de valahogy mégsem érzem jól magam. Külsőre pont olyan aki illik hozzám és a stílusa is tetszik.

Viszonylag hamar jött az életembe, 2 éves kapcsolatom lezáràsa után egy hónappal. Sosem csináltam ilyet eddig mindig vártam egy évet legalább szakítás után. Na ez a fiú konkrétan túlszeret engem és kezdek frusztrált lenni miatta. :( Szeretem én is de ezzel, hogy állandóan velem szeretne lenni, aludni, csókolgat , bújik .. nem tudom kezelni a dolgot. Inkàbb idegesít mintsem tetszik.

Előző kapcsolatomban(taimban) ezeket hiányoltam, utóbbiba sokszor sírtam is, hogy nem kapok elég szeretetet. Most meg… ahh. Amúgy fiatalabb mint én..

szakítani nem szeretnék mivel szeretem én is. Most beszéltem vele, hogy kicsit lassítson ( amúgy 2 hónapos kapcsolat) mert picit sok nekem..

Volt már így valaki ? Esetleg attól is lehet, hogy eddig csak “szar kapcsolataim voltak”? Rendben lesz ez? Vagy csak időhúzás?


2023. jún. 19. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy úgy "szeretget túl", hogy közben nem is igazán figyeli, hogy neked ez mennyire esik jól? Nem foglalkozik a(z akár önkéntelen) reakcióiddal?
2023. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már ilyen.A férfi minden egyes nap leírta mennyire szeret és velem akar lenni és ezt hosszan ecsetelte.Mindig talizni akart velem és a randi is 8 órás volt általában ami nekem nagyon sok volt.Számomra is furcsa volt és már-már idegesítő.Vagy szakítasz vele vagy megszokod.
2023. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első,; de foglalkozik vele csak ha én nem szeretgetem úgy vissza akkor már az van, hogy nem is szeretem én őt meg biztos van valami bajom stb…


Második… huhh igen. Szeretném megszokni de nem fog menni. Így remélem picit visszavesz a lendületből. :(

2023. jún. 19. 16:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A leírásodból elsőre úgy tűnik, hogy nem vagy szerelmes. Mint barátot kedveled, és értékeled, hogy szeret téged, és hogy normális - mivel végre van egy jó tapasztalatod.


De közben lehet, hogy rájöttél arra is, hogy nem tesz boldoggá, ha imád valaki. Illetve boldoggá tenne, ha te is tudnád ilyen mélyen szeretni, és az egész tényleg ennyire kölcsönös lenne.

Nem gondolnám hogy sok neked az, ahogy szeretve vagy. Inkább az a baj, hogy te magad nem vagy szerelmes. Ha az lennél, akkor esne baromi jól, hogy ő viszontszeret, és hogy ő is odavan érted. Szerintem emiatt van ez a kettősség, de lehet hogy tévedek.

2023. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A komment alapján ez nem tűnik egy egészséges kapcsolatnak.
2023. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is azt veszem le, hogy nem vagy szerelmes ebbe a srácba.
2023. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt szerintem sem vagy, másrészt meg a szeretetnek nem a másik agyonabajgatása a legjobb módja. Sőt, ha észreveszem, hogy a páromnak ez sok, akkor kicsit teret engedek neki. Szóval én abban sem lennék biztos, hogy ez a pasi valóban szeret téged. Inkább csak úgy bánik veled, mint valami háziállatkával vagy plüssnyuszival. Nem csoda, ha idegesít.
2023. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Valszeg nem férfias hanem nyomi kis papucska
2023. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogd be házimunkára vagy hétköznapi tennivalókra hogy levezesse a felesleges energiáit. Ha képes miattad pl ezekhez is türelemmel lenni akkor lehet hogy szeret, a bújás lustálkodás persze mindenkinek megy.
2023. jún. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem bullshit az, amit mondasz. Egy szakítás után vagy, és rögtön belementél ebbe. Szerintem bárki törődése sok lenne+ ha nem egyezik a szeretetnyelvetek, szerintem mindegy az egész. Engem is elutasítottak már így, pedig én negyed ennyit nem “törődtem” mint az általad leírtak. A srác se volt túl a kapcsolatán, nem akart velem komolyat, és az én jó tulajdonságaimra fogta az ő alkalmatlanságát (az egymással való kapcsolatra)

Fogadd el, hogy valószínű akármennyire is szeretnéd , nincs erre még igényed, furcsa a másik közelségre. De arra megkérlek, hogy emiatt ne őt bántsd, hanem nézz szembe a TE igényeiddel

2023. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!