Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ez idegesítő reakció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ez idegesítő reakció részemről?

Figyelt kérdés

Tegnap a két gyerek egy padon ült a teraszon, én bent. Felborultak arccal, szaladok ki, mondom: Jézusom! Jól vagytok? (mondtam ezt rémülten, mert mindketten sírtak)

Férjem jön oda, és beszol hogy én mit Jézusomozok itt, álljak már le...

Ma meg a kicsi belelepett egy méhbe, hallom sír, szaladok oda, férjem is.

Ő mondja, jaj belelepett egy méhbe. Erre én döbbenten, ijedten: Mi??

Erre megint gúnyosan utánoz: mi??


Hat mi a tököm.


2023. jún. 20. 09:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Érzelmi analfabéta. Lehet szó szerinti analfabéta is.
2023. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
6%
Van tököd?
2023. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Fura, egy párod van. Ok. Hála az égnek nem lett bajuk a gyerekeknek, de az ember őket félti a legjobban.
2023. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

A férjednek szerintem valami elnyomott frusztrációja van veled szemben és ez így csapódik le.

Ülj le vele beszélni, hogy miért viselkedik így veled, neked ez nem esik jól, ha baja van mondja meg.

2023. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak szimplán nem szeret. Olyankor az embert a másik levegővétele is zavarja
2023. jún. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
Lehet az indokoltnál egy picit jobban túlreagálod, de normális, hogy félted a gyerekeidet és aggódsz, ha bármi történik, amitől bajuk lehet. Akkor is, ha nem olyan nagy dolog. Viszont az nem normális, hogy a férjed ebből ilyen szinten gúnyt űz és kifigurázza.
2023. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

De az a durva hogy ő van megsértődöve hogy én hogy viselkedek!

Tegnap meg azon borul ki, hogy:

Felfujtunk egy medencet a gyerekeknek, tettem alá egy pokrócot, de ez nem tetszett neki, ezért folyamatosan mondta hogy ez nem jó, ez nem lesz jó, kérdeztem tőle akkor mit tegyünk alá? Ezt már háromszor, aztan utana már lehet ingerültebben mondtam (bár szerintem nem) hogy jó, akkor mondd meg te mit tegyünk alá mert én nemtudom.

Erre teljesen kiborul hogy én hogy beszélek vele...

2023. jún. 20. 09:38
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Egyértelműen kimondatlan problémája van a férjednek amit fel kell tárni és orvosolni, mert a viselkedése nem szép.
2023. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
#4-gyel értek egyet. Itt van valami nagyobb probléma a háttérben, ami miatt mindig minden zavarja amit csinálsz. Erről a nagyobb problémáról kellene vele beszélgetni nem pedig az egyes megnyilvánulásait elemezni.
2023. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
10%
Lehet nyár fóbiája van. Lehet hogy nincs kész a nyári teste a strandszezonra, vagy beugrott neki hogy egy nyaraláson őt szivatták, és most harap.
2023. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!