Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kapcsolatban, hogy lehet kibírni?

Figyelt kérdés
Olyanokról szeretnék tanácsot kérni, akik valamilyen okból nem tudnak kilépni egy rossz kapcsolatból. Nálunk ez van. Csak a gyerekek miatt vagyunk együtt, hogy el tudjuk őket tartani, egyedül egyikőnknek se menne. Tudom, minek vállaltuk... De 10 év alatt sokminden változik. Messze míg őnállóak lesznek, de beleőrülök már a mindennapos vitákban a semmin, mert őt idegesítem,(pl, hogy felmostam), mindennap hallgatom, hogy én egy hülye nő vagyok, miközben ő már napi szinten részeg, nem mosdik és az utóbbi időben lopkod a pénztárcámból, így figyelnem kell ne maradjon elő. Annyi ilyenről hallok, hogy a gyerekek miatt kibírják, de hogyan nem lesznek idegroncsok?
2023. jún. 23. 22:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%

Áruld már el, hogy miért is kéne a gyerekeket egyedül eltartani? Attól, hogy elváltok, még megmarad nekik az anyjuk és apjuk is.

A "nem tudnak kilépni" pontosan azt jelenti, hogy nem akarnak kilépni. Nem arra kéne koncentrálnod, hogy hogyan lehet kibírni, hanem arra, hogy hogyan tudsz új életet kezdeni.

2023. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%
Ja egyes...a szaros gyerektartással sokra megy.
2023. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
60%

A legrosszabb esetben anyaotthon.

Keresd a NANE t. A neten fent vannak. Kérj segítsèget.

2023. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok....

Amúgy meg igaza van az egyesnek. A megoldást keresd, hogyha tudnál egyedül boldogulni. Gyerekeknek se jó h szar a kapcsolatotok.

2023. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Kitana. ***** válasza:
71%
Ha nem akartok különköltözni, akkor megbeszélitek, hogy mostantól lakótársként funkcionáltok az anyagiak miatt, amúgy meg mindenki éli a saját életét. Ha egyedül a pénz az oka ennek, akkor nem értem, miért akarjátok kapcsolatként fenntartani a dolgot.
2023. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Dehogynem akarok... De a rohadt pénz, csak az albérlet 130 ezer +rezsi. Én meg keresek minimálbért, mert ugye olyan munkát tudok csak vállalni, hogy hozni vinni is tudjam a gyerekeket, apuka nem segít ebben. Hiába lenne, jobban fizető munka, ha 12 órázni kell, nem maradhatnak majd egyedül. Segítséget nem kapok sehonnan, az önkormányzatnál azt mondták abba tudnak segíteni, hogy átmenetileg nevelőszülőkh{z kerülnek a gyerekek. Hát köszi...
2023. jún. 23. 22:42
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolatokért, de normálisan tudjon viselkedni, pl nem balhézni ittasan a lépcsőházban...
2023. jún. 23. 22:44
 8/28 anonim ***** válasza:
75%

Apuka nem segít ebben, te pedig ráhagyod és mész a gyerekekért akkor is, ha a beled lóg. Ezen kéne elöször is változtatni.

Mondjuk ne haragudj, de a nevelöszülö még mindig jobban hangzik, mint ez a mérgezö környezet, amiben a gyerekeidet neveled.

2023. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem haragszom, köszönöm az őszinteséged, de most komolyan mondják le a gyerekeimről? Én nem vagyok szar alak, ellátom, Szeretem őket nem bántom őket, dolgozom, nincsenek káros szenvedélyeim, csupán ennyire kevés a fizetés és drága a lakás.

Apukával nem lehet beszélni, mert ha hozzá sem szólok azt is kötekedésnek veszi.

2023. jún. 23. 22:58
 10/28 A kérdező kommentje:
És ez nem olyan, hogy most anyaotthonba megyek és 1 év múlva jobb lesz, 1 év múlva sem lesz saját lakásom, jobb fizetésem, tényleg nincs kilátás, csak elviselni míg felnőnek. De nagyon nehéz. Egyébként 2 éve volt egy komoly betegsége, utána pánikbeteg lett, pszichiátrián is járt, nyugtatókon élt most pedig az alkohol. Én igazából sajnálom őt is, de ez akkor is nagyon fáj ahogy velem bánik.
2023. jún. 23. 23:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!