Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem tudom mit tegyek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom mit tegyek! Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6 éve van párom, 1 éve össze is költöztünk. Én 22 éves nő vagyok, párom 25 éves férfi.


A probléma az lenne, hogy nagyon durván játékfüggő, munka után az első a gép, beszélünk pár szót de ennyi.


Szexuális életünkkel sem vagyok megelégedve, heti 1x vagyunk együtt, de általában én csinálom neki (igényli, de az hogy viszonozza az már nem annyira fekszik neki).


Viszonylag sok alkoholt fogyasztunk (tudom elég gáz), napi 3-4 sör hétköznap, hétvégén 1 üveg bort iszunk meg ketten és fejenként 5-6 doboz sör. Tudom hogy nagyon helytelen, de ebből régen nem adódtak problémák.


Neki elég stresszes a munkája, én is sokat dolgozom, mindketten szellemi munkát végzünk de nagyon fárasztó.


Az utóbbi időben nem igazán ért meg engem, ha bármit felhozok ami engem zavar, arról max. 2 percet hajlandó beszélgetni velem, utána elege lesz és azt mondja hogy hagyjuk a f@szba a témát...


Ezen kívül ő ez az otthonülős típus, mindenki hagyja békén, stb.. a barátaival azért szeret kimozdulni akiket én is jól ismerek, de nekem hónapokig kell könyörögni hogy menjünk el legalább a Margit-szigetre. Nagyon eosszul esik, hihetetlenül szomorú vagyok, sose tudunk megbeszélni semmit mert ő nem vevő erre...


Alapvetően nagyon jó lelkű, kedves srác és érzem hogy szeret de egyszerűen nem kapom meg tőle azokat a dolgokat amire vágyok, illetve nem veszi komolyan az igényeimet. Már nem tudom mit találjak ki, nagyon sokszor sírok emiatt mert imádom őt (mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolat, egymással vesztettük el)


Mielőtt még írnátok, hogy megcsal: biztos vagyok benne hogy NEM, mert ismerem és nem az a fajta srác, mindig is csak én számítottam neki, sose nézett úgy más nőre, ezt komolyan kijelenthetem, ezen kívül nem is lenne ideje rá, én 1 órával később érek haza munkából mint ő, és a munkahelyén sincsenek fiatal csajok (ezt onnan tudom mert én is dolgoztam ott egy ideig diákmelósként). Tehát az a lényeg hogy hűséges, telóját se takargatja, tudom a kódját, előttem nézi a messengert, stb.


Valami mégis megváltozott a viselkedésével kapcsolatban, már nem tudom mit tegyek, kérlek adjatok tanácsot!!!


Köszönöm szépen a válaszokat!


2023. jún. 23. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Hanyadek diszno. Hat b** akkor NE $zop****d le konyorgom...es ne verd ki neki... Uram isten... Ha cseszik viszonozni. Forduljon be a sarokba a papir zsepivel meg a testapoloval ... Fuj olvasni is rossz volt.


😑😑😑


2023. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

"sose tudunk megbeszélni semmit mert ő nem vevő erre..."


Szexbe is önző, nem megy veled sehova, nem érdekli ha bármi bajod van, nem vesz komolyan, stb...

Nem, nem szeret. Ha szeretne akkor figyelne rád.

Az ilyen nem is nagyon változik. Én otthagynám.

2023. jún. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Amig ez a hippi stilus marad addig nem lesz jozan gondolat. Tehst el jellene hagyni es havi 1 hetvegere korlatozni a piazast a tisztan latas vegett, de te tudod..
2023. jún. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 jól van akkor nem csak nekem tűnik fel. Kérdezőn kívül is ezt látom fiatal párokon ismeretlenül is. Ez a fene nagy szabadosság ide vezet amikor nincs semmi megvezetése az életnek.
2023. jún. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Amikor azt írod, hogy amúgy szeret, mert érzed, akkor tulképp önigazolsz. Mert ez minden csak nem szerelem. Nekem is ilyen volt az előző kapcsolatom. Szex nulla, beszélgetés nulla, programok nulla. Munka után játék neki ezerrel, majd egyre többször munka helyett is. Majd hoppá, a játék olyan jó közösséget rejt, hogy ott akadt egy csaj is...a többit sejtheted, már nem vagyunk együtt.
2023. jún. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad, hogy érzed, hogy szeret...

Régebben miből érezted, hogy szeret? Most mitől érzed, hogy szeret? Hogy mutatja ki, mit tesz meg érted? A leírásodból nekem úgy tűnik, hogy már nem igazán tesz érted, nem hallgat meg, nem izgatja, hogy neked mi a jó- vagyis már nem szeret úgy mint régebben. Az számít, hogy mit tesz, nem pedig, hogy mit mond.


Az alkohol fogyasztási szokásaitokkal pedig kezdeni kellene valamit, mert ez már az alkohol használati zavar (vagy hamar az lesz).

2023. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elsőre változz te. Kevesebb alkohol sétálj el otthonról egyedül. Éled az életed és gondolod át mi kell neked.
2023. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért iszol ennyit mert szorongsz. Ha nem lennél ilyen helyzetben, nem kéne ennyire oldani a szorongásodat. Szóval igazából 2 oldalú a dolog, ha nem innál, jobban szoronganál, és amiatt éreznéd jobban, hogy változtatnod kell, és hamarabb lépnél. Ha pedig változtatnál a helyzeten, idővel megkönnyebbülnél és nem lenne szükséged ennyi alkoholra.

Mindenképpen nehéz és fájdalmas ebből a helyzetből kikerülni, de megéri az erőfeszítés a testi-lelki egészséged miatt. Itt hiába várod, hogy a másik ember változzon, ő nem fog, és nincs is a te kezedben az irányítás az ő döntései fölött.

Elcsépelt gondolat, de csak te tudsz változtatni, és csak saját magadon és a saját életeden. Értjük hogy szereted, de tőle nagyon keveset kapsz, reális szemmel is csak morzsákat. Erre nem szabad építkezni. Lesz olyan ember, aki megadja, amire szükséged van, de az másvalaki lesz.

2023. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igazából abból veszem észre hogy szeret, hogy mindig a kedvemben jár, ha beteg vagyok gondoskodik rólam, sokszor ölel, kedvesen beszél hozzám és mindig elmondja hogy nem tudna nélkülem élni. Ma végre együtt voltunk megint és nagyon jó volt. Azt mondta hogy érti a hibáit és tudja hogy nekem több együtt töltött időre lenne szükségem ezért próbál változtatni hogy nekem is jó legyen.


Egyébként augusztusban megyünk nyaralni 1 hétre, ez is az ő öltete volt hogy hova menjünk, szeretne ezzel is kedveskedni nekem. Ezek nagyon jól esnek, csak a játékfüggősége ne lenne... Sose bántott fizikailag, lelkileg is csak akkor amikor le se szar egy hosszú nap után, de ha teheti mindig tölt velem időt.

2023. jún. 24. 20:25
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma beszéltük meg ezeket a dolgokat vêgre, és úgy látom képes változtatni a viselt dolgain miattam.
2023. jún. 24. 20:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!