Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy engedjem el azt, amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engedjem el azt, amit a párom csinált?

Figyelt kérdés

Én a férfi, ő egy nálam pár évvel idősebb nő. Mindketten a húszas éveink közepén/végén járunk.


Annyit kell róla tudni, hogy egy borzalmas párkapcsolatban volt, amiből én segítettem neki kimozdulni egy éve. Fél évig barátok voltunk, fél éve kapcsolatban vagyunk. A szeretet és törődés hiányát azzal kompenzálta a kapcsolatában (véleményem szerint egészségtelen módon), hogy más férfiakkal kavart, egyszerre akár kilenccel is. Volt olyan, akit orálisan elégített ki, volt olyan, akit részegen a házához hívott és elvitette magát egy körre, de a házában is ajánlotta fel már magát másnak. Persze olyan is volt, akivel nem csinált semmit, csak az idejét töltötte el. Mindezeket a párkapcsolatunk kialakulása előtt tette, de tudomásom volt ezekről a dolgairól, ennek ellenére figyelmen kívül hagytam és belementem a dologba.


A kapcsolatunk kialakulását követően alapvetőnek tekintettem, hogy ezeket a férfiakat azonnal lekoptatja. Nem így történt.


Egy napon gyanúsan kezdett el viselkedni és belenéztem a telefonjába. Azt láttam, hogy pucér képeket és videókat küldözget ezeknek az embereknek, sőt, azt is láttam, hogy amikor én nem értem rá, akkor a hátam mögött találkozót is szervezett néhányukkal.


Megbeszéltem vele, hogy gyanakvás miatt a telefonjába néztem és elnézést kértem. Elmondta, hogy ő is sajnálja, amit csinált a hátam mögött és abbahagyja ezeket a dolgokat. Különösebb magyarázatot nem tudott adni a tetteire. Beszélt a korábbi sérüléseiről, beszélt arról, hogy "nem gondolta volna, hogy én ilyen komolyan veszem" a kapcsolatot.


Megbeszéltük, hogy de, én igenis komolyan veszem. Megkértem, hogy azonnal hagyja abba amit csinál és zárjon le mindent, amit eddig kialakított.


Azt mondta nem lesz egyszerű, de megteszi. Mutatott beszélgetéseket és valóban, néhányuknak megírta, hogy "ennyi volt".


Elmondása szerint nem csalt meg, csak találkozott ezekkel az emberekkel. Ezt iszonyatosan nehezemre esik elhinni. Nagyon nehezen, hisz alapvetően nekem is vannak olyan sérüléseim, amelyeket megcsalásból szereztem.


Úgy tűnik minden rendben, de amikor nincs velem, egyszerűen hasogat a szívem, mert nem tudom, hogy mit csinál. Próbálom lebirkózni az aggodalmaimat és elengedi a témát.


Tudnátok tanácsot adni? Hogyan építsem vissza a bizalmamat?

Pont egy olyan "gombot" (bizalom) nyomott meg bennem a tetteivel, amit nekem eleve nehéz stabilan kezelni.



2023. jún. 24. 11:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy pillamgó....mindig máshivá száll. És semmi - senki nemnlesz elég jó. Az ilyenek mindig megmagyarázzák a szemétségüket.


Még ha vissza is épülne a bizalmad: lesz újabb fájdalom.

2023. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%

Ilsen kisebbségi komplexusos emberek miert nem hagyják békén a másikat? Minek az ilyeneknek kaocsolat?

Hagyd békén.

2023. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért egy országos r.bamccal jössz össze ha neked ennyire fontos a bizalom és a monogámia? 😅
2023. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
A féltékenyek keressenek maguknak olyat akire nem kell féltekenykedniük.
2023. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Van gusztusod, szó se róla! :/


Ez egy ordas ribi, nem kompenzál ez semmit.


Ha szeretet-és törődéshiánya lenne, akkor megbecsülne téged, de nem teszi.


Pont ez ilyen esetnél tudom elképzelni azt, hogy a korábbi rossz kapcsolata bizony nagy eséllyel miatta volt rossz.


Kérdező, te ebben a történetben csak sérülni fogsz, az tuti!


Én nem hinném el, hogy nem csalt meg téged. Lehet, hogy pár fickónak megírta, hogy ennyi volt, aztán majd jön a következő kilenc.


Légy résen és ha egy mód van rá, ne szívasd magad feleslegesen. Ha úgy érzed, hogy külön utakon jár ismét, merd lezárni, mert belerokkansz idővel!

2023. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Sose lesz normális párkapcsolatotok.

A saját nyugalmad érdekében szakíts vele.

2023. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Kutyából nem lesz szalonna... Nem azt kell elengedni, amit csinált, hanem őt.


És már akkor észnél kellett volna lenned, mikor tudva tudtad, hogy az előző kapcsolatában rommá csalta a párját. Ez a nő egy gyáva kapcsolatfüggő, akinek kell a biztosíték, mielőtt továbbáll. Legalábbis én azt látom. Ne gyámolítsd azzal, hogy "jaj szegény, annyira rossz volt a kapcsolata, hogy az űrt más fickóllal (tömegesen) tömte be". Ez csak egy hazugság magadnak. Simán kiléphetett volna ha annyira szar, legrosszabb esetben is az első kikacsintás után.


Ne alázd meg magad mégjobban. Ez nem normális és erkölcsileg semmivel nem magyarázható.


26n

2023. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
7 Azertvan benne igazság is. Egy űrt biztosa betöltöttek a faszik.😂😂
2023. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen, hogy megcsalt-e vagy se (bár tuti, hogy igen), egyszerűen csalfa típus és önértékelési problémai vannak.

Legjobb szakítani!

2023. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a lány egy világi ......., szakíts vele, minél hamarabb mielőtt manipulálni nem kezd.
2023. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!