Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromra ráírkál az exe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agnetta kérdése:

A páromra ráírkál az exe. Beszámol az életéről, felköszöntgeti, stb. Mostmár nagyon unom, és hiába mondja nekem a párom, h csak a szakmáról beszélnek, én féltékeny vagyok. Csak akkor beszélgetnek, ha nem vagyok ott. Szerintetek mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 25. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit nem tudsz tenni. Minél jobban tiltod, annál többet fognak írogatni. Szakíts a pasival ha ez így megy tovább.
2023. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Siman leállithatok az ilyenek egy kis fenyitéssel
2023. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ott kell hagyni a francba. Ha kicsit is becsülne téged,akkor figyelembe venné,hogy neked ez rosszul esik. Ha ezt elnézed neki,akkor a későbbiekben mindent megenged majd magának,ami számodra megalázó lehet.
2023. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Őt is idegesítené, sőt mindenkit.


Az egy kamu, hogy ezt sokan elviselnék és nem lenne probléma.


Ő nem egy barát, hanem ex, szexeltek talán volt szerelem is, nem egy szimpla barát és nem is lesz az.


Vagy befejezi és túllép rajta, vagy menjen vissza hozzá.

2023. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Ők nem csak munkáról beszélgetnek, ha csak arról lenne szó mindenegyes alkalommal, akkor az elejétől fogva melletted beszélne, írna vele probléma nélkül.

De még hogyha tényleg csak csevegnek a szakmáról, akkor se tenné a hátad mögött, hanem megmutatná, hogy nincs okod féltékenységre, vagy egyszerűen befejezné vele.

Legjobb megoldás a szakítás, menjen vissza hozzá, vagy trécseljen vele amennyit csak akar. Neked kéne az első helyen lenni, be kéne neki tojni, hogy elveszíthet téged és figyelembe kéne vennie az érzéseidet, mivel ő ezt nem teszi ezért nincs indokot vele maradni.

2023. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha véletlen találkozások alkalmával dumálnának nem zavarna. De ha tettleg keresik egymást, egymásra írnak, ilyesmi akkor bizony nem érdekelne miről beszélnek mert nem ez a lényeg. Hanem az, hogy valamiért még mindig keresik egymás társaságát. Ha csak a nő keresi akkor könnyen megoldanám. De ha a pasim is igényli akkor az már nem stimmel, szakítanék.
2023. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
A párodat nem zavarja, neked meg semmi beleszólásod. Nem tilthatod, nem szabályozhatod, tehát vagy elfogadod, vagy szakítasz, más opciód nincs.
2023. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem egészen értem,mi köt egyes embereket ennyire az exeikhez.Illetve van egy gyanúm...könnyen lehet,hogy nem csak munkáról beszélgetnek.Nekem van barátnőm,az exemmel fel tudnám venni a kapcsolatot ha akarnám,de se gyerek,se semmi nem indokolja.Jó volt együtt,de már neki is és nekem is más életünk van,csak úgy barátkozni meg nem akarok vele.
2023. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Én ismerek egy ilyen állandóan bejelentkező exnős pasit, a nőnek rendezett családi háttere van csak boldogtalan és elmondta a pasinak, hogy mennyire bánja már, hogy őt hagyta elúszni. És ha csak egyet csettintene otthagyná a férjét. Szerintem az ilyesmi mindig valami ilyen háttérrel motiválja az exeket.
2023. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Hagyd ott a fenébe. A nők a szélhámosok mert ok nélkül elválnak mint az unokatestvérem, a gyerekkel a ketrsztanyjuk nyakára költöznek.autan.az excel meg megy a kapcsolat állítólag a gyerek miatt. Hétvégén az ex lakásában alszik a gyerekkel. Az exférj vett lakást, ez még ül anyunál. Be kéne tiltani a válást. Vagy aki válik azt zárják börtönbe. Többet nem lenne válás és mindenki maradna a saját helyén meg lakásán. Én nem valnek.el.az biztos ha egyszer lenne barátom.
2023. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!