Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet jól megoldani ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jól megoldani ezt?

Figyelt kérdés

Amikor a másik mindenre azt mondja hogy ő jön ki sz.rul a dolgokból, és ő a hibás, meg amit ő akar azt sosem lehet.


Valaki volt már hasonlóban? Mit tett?


2023. jún. 25. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni, hogy pontosan mit is szeretne ill. miért érzi így.
2023. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miről szól a vita és mi nem lehet amit ő szeretne?
2023. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire sz@rul érzi magát a kapcsolatban, mert "mindig ő a hibás stb", akkor miért nem szakít?

Miért marad benne egy olyan kapcsolatban ahol neki rossz?

Ha én rosszul érezném magam a kapcsolatomban és már többször is előfordulna hogy kommunikációval nem lehet megoldani hogy jobb legyen, akkor szakítanék.

Mi értelme utólag panaszkodni, hogy "ő jön ki sz@rul a dolgokból"? Nyilván ha ez már a többedik ilyen eset (ha ezt állítja) akkor miért nem szakít?

2023. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mert szerintem nem meri kimondani..mint ahogy talán én sem.


Viszont így már semmit nem merek lassan mondani hogy én hogy látom a problémákat amiben neki vagy nekem változni kellene

2023. jún. 25. 10:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Szakítsatok!
2023. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Őt szoktad mindenért hibáztatni? Vagy miért gondolja ezt?
2023. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom mire jó ez.

Mert van egy szituáció vagy történés és elmondom hogy ebben mi nem tetszett a reakciójában akkor mindig jön ez

2023. jún. 25. 16:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Elmondod, hogy mi nem tetszett a reakciójában? Ezt úgy értsük, hogy kritizálod?
2023. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem kritizálom. Elmondom hogy miben változzon vagy próbáljon meg figyelni jobban.
2023. jún. 25. 17:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy érted, át akarod őt formálni a saját elvárásaidra?
2023. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!