Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy nagyon megromlott a kapcsolatotok és mégis megoldottátok?

Figyelt kérdés

Olyan tortenetekre lennék kivancsi ahol a sok veszekedes, egymas meg nem ertese, szakitas szele után mégis egyutt maradtak, hogy mentsék ami menthető és nem bánták meg. Valamint ahol még akkor nem volt házasság, gyerek.

Koszonom.

28N



2023. jún. 25. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Ilyen nincs, kár bizakodni. Ami elkezd elromlani, az el is fog. Ne legyünk naívak.
2023. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen volt. Kiabálás, a másik otthagyása, elzárkózás stb...

Általában az asszony volt aki elzárkózott vagy kibaált, vagy bemondta a szakítást és elment, én meg az aki ment utána és beszélt.

Elég... zajos... volt. Nem szeretem azt az időszakot.

De azóta eltelt vagy 10 év, abból 6 év házasságban és kimondottan jó és erős a kapcsolatunk.

2023. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2.

Úgy érzed sokkal jobb dontes volt mint az ellenkezoje lett volna?

2023. jún. 25. 11:29
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

3, Abszolút.

Sokat gyötörtük egymást, sok fájdalmat okoztunk egymásnak és ezért kár. Ugyanakkor elképzelni sem tudom ki lenne hozzám illőbb, mint ő. Ha körülnézek a vilgában, rengeteg jó nőt látok, de egyet sem, aki olyan lenne, hogy szívesen együtt lennék vele hoszú távon. Még azok sem, akiket crushként vagy nagy szerelemként tartottam számon.

Elég valószínű, hogy ez a megküzdés is része volt annak, hogy egymáshoz idomuljunk. Hiszen Igazit nem lehet találni, azt létre kell hozni. És ez bizony kemény és szar munka:D


Ugyanakkor fontos, hogy sosem volt köztünk pl szándékos egymás bántása. Sem fizikailag, sem verbálisan. A kapcsolaton gyötrődtünk rendszeresen hogy így nem jó, úgy nem jó benne valami. És persze volt benne egy cosmó jó is, szóval nem arról van szó, hogy egy kalap szarhoz ragaszkodtunk volna. Csak bizonyos pontok amik szakító okok is lehettek volna, vaghyát azok is voltak, nem engedtük el és gyötrődtünk rajta.

Szóval fontos, hogy nem bántalmazó vagy seveled-senélküled kapcsolatról van szó. Fel kell ismerni mikor kell tényleg szakítani és szerintem ezek azok, amikor tényleg szakítani kell, nem szabad hitegetni magunkat, hogy menni fog.

2023. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi szakítottunk is, de később beláttuk, hogy hiba volt és újrakezdtük, ezúttal sokkal tudatosabban, igyekszünk már a gyökerüknél kezelni az esetlegesen felmerülő problémákat.
2023. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Nagyon sok minden volt akkor, ami miatt iszonyú nehéz időszak volt. Mi korán összejöttünk (21 évesen) és volt egy időszak 29 éves korunkban, amikor nagyon más elképzelésünk volt a "milyen tempóban és mit kéne megvalósítani" helyzetről. A férjem akkor még phd-zott, utazni akart, próbáltuk kitalálni, hogy mikor jön a gyerek.


Én sem szívesen emlékszek rá vissza.

2023. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi alapvetően nagyon más emberek vagyunk, más igényekkel.

Én víz, Ő tűz...

Én egy lassú, befelé fókuszáló, kutató, művészi, filozofikus, feminin férfi vagyok, aki fokozottan igényli az intellektuális és szexuális stimulációt,

Ő pedig egy kifelé élő, mindig pörgő, soha meg nem álló, utazós, cselekvésre fókuszáló maszkulin nő, egyszerű motivációkkal, jó probléma megoldó képességgel, de alacsony igényekkel.

Akad közös pont is bőven, de mivel keveset is vagyunk együtt, nem tud mindenben partnerem lenni.

Nem szeretnénk eldobni, eltékozolni mindazt amit eddig csináltunk, mert nem lecserélhető tárgyak vagyunk egymás számára, így arra jutottunk, hogy ismerkedhetek más lányokkal, és akkor lehetnénk többen a kapcsolatban.

2023. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29 éve vagyunk együtt. Sok veszekedés, talán mérgező is a kapcsolat. Azonban sokat javult a helyzet, mióta többet beszélünk. Ez fontos lehet. 53/F
2023. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!