Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire avatod be a családod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire avatod be a családod a párkapcsolati gondjaitokba?

Figyelt kérdés
Pláne ha több ideje tart. Vagy kinek mondod el ?
2023. jún. 25. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Semennyire, nem szoktam erről beszélni senkivel, ha épp van ilyen gondom. Bár ahhoz előbb kellene egy párkapcsolat is.
2023. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Senkinek

10 éve tart

2023. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a családom megértő lenne, és nem olyanokat hallanék hogy csak az akkori exemet védték mindig, illetve szívesebben cserélt volna le mint gyereke.. (igen exemről van szó) nem azt mondom hogy minden esetben engem kell védeni, de reálisan nem tudnak gondolkozni, szóval maradnak a barátaim akik ismernek és megértőek velem szemben. Bár az is igaz az ilyeneket ellenkező nemű barátommal hamarabb megvitatom, nem csak azért mert ismer, hanem mert kívülállóként tisztábban látja a szitut, és tudom hogy nem fog a páromra hajtani” :D
2023. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Az egyetlen dolog amit mondjuk megosztanék velük az a meddőségi probléma, mert nyilván nálunk is jelen van a "mikor lesz unoka? mikor lesz dédunoka?" kérdéskör. A szüleim még annyira nem hangoztassák, a nagyszüleim annál inkább várják a dédunokát. Ha meddőségi gond lenne akkor viszont könnyebb lenne elhallgattatni őket, mert akkor végre lenne bennük empátia.

2023. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak mondom el.
2023. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

A családommal nem olyan jó a viszony, ezért velük nem ősztől meg ilyesmit, csak fontos dolgokat. Mondjuk egy terhesség vagy egy új munkahely.

A gondjaimat a barátnőmmel osztom meg, de nem minden téren. Például ha szexuális jellegű, akkor vele se. Ha döntéshelyzetben vagyok, akkor viszont szívesen meghallgatom a véleményét. Párkapcsolati téren (is) tapasztaltabb. 10 évvel idősebb, lassan 20 éve férjnél van, és szerintem irigylésre méltóan jó a kapcsolatuk. Tőle hiteles választ kapok a kérdéseimre. Brutálisan őszinte, akkor is, ha fáj.

2023. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon keveset mondok el. A legjobb baratnőmnek többet.
2023. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Semennyire. Harmadik személyeknek nem teregetem ki a szennyest, nem old meg semmit, csak a párom hozza kellemetlen helyzetbe.
2023. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semennyire. Annyit tudnak hogy van párom, ennyi.
2023. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem alap, hogy a páromat ne szapulom másnak és nem teregetem ki a problémámat.

Más egy randizási, ismerkedési időszak, meg más az, amikor pl. bántalmazás is fennáll, de nekem alap, hogy a másikat nem hozom kellemetlen helyzetbe a családom, barátaim előtt, és tőle is ugyanezt várom el.

Nyilván vannak olyan témák, ahol tanácsot kérek, de minden esetben úgy, hogy a másikra ne vessen rossz fényt.

2023. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!