Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a rosszabb a hűtlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb a hűtlenség vagy ha drogos a pasi?

Figyelt kérdés
ÉS mi van akkor, ha a csávó mindkettőben remekel?
2023. jún. 25. 21:49
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Nalam mindkettő kizáró ok. A kettő együtt pedig duplán kizáró ok.
2023. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom verzió rossz.
2023. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
66%

Drogos alatt mit értünk? Azért kérdem, mert a Gyakori népe egy-egy spangli elszívásától is szemforgató nagymamává avanzsál.


Amúgy nekem ezerszer rosszabb lenne drogfüggővel élni. Nyitott kapcsolatot simán elképzelek, de azt nem bírnám, ha egy fóggővel kellene kapcsolatban élnem.

2023. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő. Már megint két rossz közül kell választani? És csodálkoztok, hogy egyedül rohadtok meg?
2023. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
28%

3.


Érdekes megfigyelni, ahogy a drogos szemében a másik drogos "belefér" és véleménye szerint, aki ezt nem fogadja el, az már valamiféle genya öregasszonnyá minősült.


Gyerekek, ezt meg kell könnyezni... szipp szipp... olyan szép a drogos összetartás

2023. jún. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
44%

5

Wow, ez aztán az érvelés.


A marihuána a létező összes tanulmány szerint gyengébb, ártalmatlanabb és függőséget kevésbé okozó anyag, mint mondjuk az oly nagy társadalmi elfogadottságnak örvendő alkohol. Drogosnak nevezni valakit, aki olykor eltol egy füves cigit az nettó ostobaság. Ilyen alapon százszorosan drogosnak minősül, aki néha megiszik egy sört.


A személyeskedés részét meg nem különösebben értem. Legutoljára 2019-ben füveztem egy fesztiválon, azelőtt meg még kb kétszer-háromszor. Nem föltétlenül az én világom, de nevetségesnek tartom a démonizálását. És hát igen, legtöbbször tudatlan bommerek részéről érkezik ez a rettegéssel teljes, csőlátású elutasítás.

2023. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
57%

6.


A baj, az hogy igen ritka az a füves aki csak "néha" füvezik. Személyesen ismerek párat, és néhány óra múlva már úgy viselkednek, mint a bagósok, ha nem mehetnek ki szívni a drogjukat. Semmivel nem különben a dohányosoktól.


A piásoktól is max annyival, hogy szerencsére a drog illegális a pia sajnos nem (pedig nem ártana)

2023. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
32%

7

Az nem érvelés, hogy te ismersz pár személyt, aki nem tud leállni a füvel. Én meg ismerek több tucatot, akik alkalmanként tépnek, de amúgy a fű nem képezi jelentős részét az életüknek. Sőt, középiskolában az osztályom 90%-a füvezett, oszt' mára tök normális életet élnek mind.


Konkrétan megindokolhatatlan a fű illegális mivolta. Az alkohol betiltásának szorgalmazása meg kifejezetten ellenszenves házmester-tempó, csak szólok. Én az ilyen korlátolt embereket kerülöm, de amilyen messzire csak lehet.

2023. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
33%

8.


Suttyó, drogos hozzáállásod van.

2023. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
37%
Jelentve, nem tudsz normálisan vitatkozni.
2023. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!