Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibeszél a barátainak, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibeszél a barátainak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sok éve párkapcsolatban vagyok vele, viszont most belenéztem egy beszélgetésébe, a barátnőjével.(rákerestem a nevemre) És eléggé rossz hírét kelti a családomnak pl: hogy senki se normális, meg hasonlók.

Rólam is mondott pár dolgot, mondjuk az még 3 éves beszélgetésnél dobta fel...

És ezt csak egy beszélgetésnél néztem meg és abban is ilyeneket ír, utána le is raktam a telefonját. Aztán a fejéhez vágtam, hogy köszi, hogy kibeszéled a családom. Megsértődött és pin-t akart beállítani, hogy ne kutakodjak. Megmondtam neki, hogy állítson nyugodtan mivel több év után most néztem bele először meg az úgyis arra vall, hogy csak gyanúsabb lesz. Majdnem szakítottam vele, tökre nem ilyennek ismertem.


2023. jún. 26. 05:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%

Én mikor megtzdtwm hogy barátom kibeszél a haverjainak azonnal szakítottam is.

Elsírta magát és jött hozzám és akkor öntöttem ki magamból neki, es mondta hogy látja hogy ez aljas volt, soha nem tesz ilyet többet de mással sem.

2023. jún. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 Normális családom van, csak apám részéről több nagybáttyám van, abból talán egyre mondanám, hogy nem az. De akkor is, milyen alapon alázom meg a másikat. Ráadásul a barátnője esküvőjére is hivatalosak vagyunk nemsokára. Úgyhogy biztos szép véleménnyel lesz rólam/rólunk.
2023. jún. 26. 07:12
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Hmm dobd ki!
2023. jún. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

„Majdnem szakítottam vele, tökre nem ilyennek ismertem.”

Én akkor lennék így, ha a párom kutakodna a telefonomban. Bármilyen meglepő neked, számtalan baráttól, ismerőstől (nemtől függetlenül) szoktam hallani negatívumokat is a párkapcsolatáról, akkor is, ha amúgy jó, és tényleg csak kisebb dolgok vannak. Semmi beteges, rendkívüli nincs ebben.

2023. jún. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén szólva a párodnak lehet saját véleménye a családtagjaidról. Neked is van:

"Normális családom van, csak apám részéről több nagybáttyám van, abból talán egyre mondanám, hogy nem az."


Kinek mondja el, ha neked nem mondhatja el, hogy nem bírja a nagybátyádat? Elmondja a barátnőjének/haverjának.

Idegennek is lehet véleménye rólad/róla, akkor annak is beszólsz, hogy fejezze be?

Te rólad 3 évvel ezelőtt dumált, azóta nem. Együtt vagytok, akkor csak szeret már.

Egyébként ha megtudnám, hogy ok nélkül kutakodsz én is személyesen vágnálak ki!

Azért nyomozgattál, mert nem bízol benne, ugye?

Azt hiszed hűtlen, mi?

Akkor miért vagy még vele?

Most is rólad fog panaszkodni, lehet írásban, telefonbeszélgetés alatt, vagy személyesen és nem tehetsz ellene semmit! (Ha már nincs túl rajta :D)

A párodnak nem kötelező az összes famíliád szeretni, sőt ha valamelyik nem tiszteli őt ő neki sem muszáj!

Te szereted az összes pereputyát neki, anyját? :D

Ha nem, akkor miért várod el tőle?

Itt nemcsak az a probléma, hogy eljárt a "szája" hanem főleg az, hogy bizalmatlan vagy vele szemben - lehet adott rá okot, de akkor miért vagy még vele együtt?

2023. jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy hűtlen. Csak az zavar, ha másokban kiépít egy olyan véleményt ami nem igaz. Egy nagybátty miatt nem kell az egész családot egy kalap alá venni (#6 csak, hogy nem jól értelmezted,amit írtam)

Jó pár év alatt ez volt az első, hogy beleméztem és csak a nevemre kerestem rá mert furdalt a kiváncsiság, ezért bocsánatot kértem. És megbeszéltük nagyjából a dolgokat.

2023. jún. 26. 10:22
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

De ha neked nem tetszik a hozzáállása a családhoz, akkor írd már le, hogy minek vagy vele! Erre nem válaszoltál.

Neki nem kötelező szeretni egyik családtagodat se, vágod? Ha meg nem felel meg, hogy ilyen, akkor tessék szakítani.

Ő úgyis azt fog írni, gondolni, mondani, amit csak akar! Neked semmi jogod nincs ahhoz, hogy megmond neki, hogy mit írjon, gondoljon, vagy mondjon!

2023. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem szakíts vele, kíméld meg magadtól. A leírás alapján te vagy a legelmebetegebb a családodban, senki se érdemli meg, hogy veled kelljen szenvednie. Úgyhogy hajrá, még ma dobd ki, hogy minél hamarabb találhasson egy normális társat.
2023. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 Mert szeretem ettől függetlenül. És jól kijövök vele.
2023. jún. 26. 10:52
 10/19 anonim ***** válasza:

L*f@szt szereted!

Te csak magadat szereted!

Beléptél oda ahol semmi keresnivalód nincs.

Te nem panaszkodsz anyudnak, barátnőnek a párodról, nincs, nem vallasz negatív nézetet minimum egy családtagjáról? De. Akkor mit érzékenykedsz? Azért, mert önző vagy, magadat szereted csak.

Hagyd őt békén örökre, vagy ezzel kapcsolatban.

2023. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!