Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha folyamatosan ilyen baromságok miatt megsértődik?

Figyelt kérdés

A párommal nem ugyanabban a városban élünk. Múlt héten ide jött fogorvoshoz, ahol lakok, de munkaidő volt. Írt, hogy ki tudok-e menni hozzá. Rengeteg munkám volt, plusz írtam, hogy a főnök is visszajöhet, így max 4 után találkozhatunk.

Erre felhúzta magát, és azóta nem beszél velem. Aznap sem írt, én kerestem másnap, de az volt a válasza, hogy dolgozzak, mert másra úgysincs időm.

Két hete több napot is találkoztunk, voltunk kirándulni is. Semmi baj nem volt.

Ez a folyamatos sértődés már nagyon fárasztó, utána napokig kell könyörögnöm, hogy beszéljen velem.

Mostanra jutottam el oda, hogy a sírás kerülget. De olyan dolog miatt büntet, aminek értelme sincs.

Mit csináljak így? Annyira beleuntam.

N



2023. jún. 26. 20:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg ez a hisztis kis nyomi volt a legjobb az összes közül? Dobd már ki minek vergődsz egy ilyennel!?
2023. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
6%
Kíváncsi lennék fordított esetben vajon mennyire esne jól, ha így viselkedne, mint te. Na ja, akkor "jogos felháborodás" lenne részedről.
2023. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

#2: Hogy kéne viselkedni? Megjelenik munkaidőben 3-kor, én nem tudok kiszaladgálni, mert ez egy MUNKAHELY, így felajánlom, hogy találkozzunk 4 után? Ebben mi a baj?

Te nem dolgozol?

Ráadásul mikor indult, megkérdezte, hogy tudunk-e találkozni. Írtam neki,hogy szerintem nem,mert dolgozok.

Mi rosszat tettem??

2023. jún. 26. 20:32
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Én ráhagynám ha ennyire hülye…. mit nem ért valaki azon hogy munkaidőben nincs idő ilyenekre? Én vígan élném életemet aníg nem írna., el tudom foglalni magam.
2023. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

De ő nem fog engem keresni, mert máskor se szokott ilyen esetben. Aztán ha írok neki,akkor az a válasza, hogy biztos jól elvagyok mással.

Komolyan ez lelkileg már kibírhatatlan.

Most volt egy jobb időszakunk, azt hittem vàltozott, de tévedtem.

2023. jún. 26. 20:41
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki...ha keres akkor is csak annyit, hogy viszlát.
2023. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy ha ilyen akkor minek vergődsz vele? De őszintén. Gazdag? Aranyból van a farka?
2023. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Alig van rosszabb egy hisztis pcsánál, kivéve ha a hisztis p-csa egy pasi. :D
2023. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tenni? Szakítani. Megváltozni nem fog.
2023. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy szeretem. Közös jövőt terveztem vele.

Csak sokszor érzem, hogy direkt ezt a lelki zsarolást alkalmazza.

Én eleve döntésképtelen, csendes ember vagyok.

Mások is mondták nem illik hozzám.

2023. jún. 26. 21:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!