Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a bunkó?

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom 4-5 éve. Nem élünk együtt, aminek az egyik oka a meló. De idén már ez megváltozik. Egy dolog iszknyatosan zavar a páromba, a féltékenység és irigység. Mivel 2-3-4 hetente találkozunk kb. neki ez kevés. Megértem, de most jelenleg még ez van. Ha el megyek a gyerekeimmel valahova kirándulni, akkor napközben hív meg írogat türelmetlenül többször is, hogy mi újság. Semmi fontos meg érdemleges, csak hallani akarja a hangom. Meg elmondja, hogy neki milyen rossz most nélkülem és irigy mindenkire aki körülöttem van, mert ő meg nem lehet. Tudja, hogy a gyerekeimmel vagyok, mégis hív, írogat, ha meg nem reagálok lesz vagy 10 nem fogadott hívásom...

Ha jönnek hozzám vendégek nagy ritkán, szólok páromnak előre, hogy majd fogom hívni ha elmentek. Mert amúgy naponta 5-6 szor beszélünk a semmiről. Pár napja eljött egy barátnőm akivel 1 évben 1x találkozok. Tudta....erre hívott este 7kor, nem reagáltam, lett 5 nem fogadott, meg messenger hívás meg üzenet. Fel vettem már és csak annyit kérdezett ott van még? Mondom igen...miért nem veszem fel ilyenkor?...mondom fontos? Azt mondja igen, nagyon hiányzok neki és rossz nélkülem...mondkm basszus nem illik telefonálni ilynekor, de legalabbis nem ilyen f@szságok miatt.

Teljesen kikészít ezzel a dologgal. Hogy mindig hiányzok meg mindig velem akar lenni meg nem tudom...mennénk négyen nyaralni (gyerekeim meg mi ketten), de ettől az iszonyat ragaszkodástól meg hogy vele foglalkozak meg állandóan bújna...már el ment a kedvem az egésztől


2023. júl. 2. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen volt az exem, engem kikészített a csaj😂😂😂😂
2023. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Te így éled meg,neki meg ez kevés.

Neked fojtogató a ragaszkodása,ő meg próbálna szeretni,közben meg vergődik a saját érzései kalitkájában,mint egy madár.

Tömören szólva:nem egy nyelvet beszéltek.

Valakinek engednie kell,különben csúnya,fájdalmas vége lesz...

2023. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, te rettentően türelmes vagy. Egy alkalommal se hagynám, hogy a f.szságaival zargasson a gyerekeimmel közös programom alatt.
2023. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Itt nem arról van szó, hogy valaki próbálna szeretni. Az a része oké. Ami nem oké, hogy az ehhez kapcsolódó viselkedés hogyan nyilvánul meg. Amit művel az illető, az gáz. Józan paraszti ész, fegyelem hiánya és hogy minden gondolata e körül forog (nincs más dolga?) nem normális. Ez egyébként a nőknek nagyon gyorsan fel szokott tűnni és hatalmas red flag, jogosan, így csodálom, hogy 4-5 évig kibírtad és hogy még most is csak egy ilyen kérdés formájában kezded kapizsgálni a dolgot. Szerintem a "folytogató energiavámpír" kifejezés elég jó az ilyen személyre.
2023. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4es...mert "szakaszonként" tőr rá. Van mikor elfogadja és nem zargat. De mikor unatkozik és nem tudja elfoglalni magát, akkor elkezd agyalni és olyankor IS közölnie kell velem hogy szeret és milyen szar minden nélkülem....
2023. júl. 2. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előre megmondod, hogy nem fogsz ráérni, erre direkt akkor hívogat, aztán meg vinnyog, hogy nem vetted fel, és mennyire hiányzol. És még te vagy a bunkó? A normális embernek mondani se kell, magától si tudja, hogy ha programod van, vendgeid vannak, akkor nem akkor hív, meg csetelne. Ő egy ordas nagy tuskó, hogy minden figyelmet sajnál mástól, ezért követelőzik, hogy akkor is vele foglalkozzál, ha épp a gyerekeiddel kirándulsz. Önző, és a frusztrált lelkivilágát rajtad éli ki. Én nem értem, hogy a fenébe vagy képes ezt évek óta tolerálni, és pár hét alatt leépítettem az olyan pasit, aki képtelen volt leakadni rólam olyan szinten, hogy azt nem volt hajlandó megérteni, hogy amikor órán ülök, nem fogok vele üzenetet váltogatni...
2023. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!