Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs mit tovabbhuzni ezen ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs mit tovabbhuzni ezen ugye?

Figyelt kérdés

Csak így otthagynam az utolsó levelem neki Nektek.

Benne van minden.

Másodjára jöttünk össze és közös gyermekünk is van.

Én hülye.....


"Nem. Igazad volt. Én tegnap csak magamat hergeltem. Te keresztül néztél rajtam, levegőnek néztél, bebizonyitottad hogy teljesen igazat írtam hetfon: egy 0 vagyok a szemedbe egy senki. Aki engem szeret az nem mondja hogy bárcsak megdögölnél, hogy maradj csendben, hogy menjetek a faszba, sz@rd magad össze. Nem bírálja a főztöm hogy egy sz@r! Aki tisztel engem és nem néz 0nak az nem csal meg és nem bánt fizikailag hanem pont hogy megvéd és féltékeny mert a szerelme vagyok. És nincsenek dühkitörései hanem szeretetteljes, idilli, boldog csaladhangulat van, mert boldog hogy végre a családjával van és lehet munka után. Nem csak akkor kellett volna családnak lenni ha biiciklizünk.... Egyszerűen számomra érthetetlen hogy a családoddal bansz így. Engem utalsz, semmibe veszel, a lányod csak idegesít.

Aki engem szeret vigyáz rám, óv és véd mások előtt, alig várja hogy est eosszebujjunk helyette mi hónapok óta együtt se alszunk és győzködni kell 1 szexért. Ez az utolsó hónap 2 db már egy vicc mennyiség volt.

Nem tudom miért kaptam tőled ezt második felvonásban is, aki szemét hunyt 2 nagyon súlyos dolog felett, amit egy átlagos, normális lelküketű nő eszébe nem jut megbocsájtani. Te nem úgy bántal velem másodjára sem mint aki boldog lenne a családja mellett, szereti őket stb így visszanezve egy óriási csalódás volt ahhoz képest milyen boldog voltam januárban és most mennyire tökre vagyok menve lelkileg. Képtelenek vagyunk együtt élni. Legalábbis én veled nem tudok és már nem is akarok Próbáltam de nem megy. Sajnálom.

Nem tudom miben bíztam és reménykedtem de már az is szertefoszlott. "


2023. júl. 5. 22:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Emelettel iszik, alkalmanként drogozik, agresszív, és valószínűleg csalt is a havi 2 szexből ítélve
2023. júl. 5. 22:06
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne sajnáld!


"Nem tudom miért kaptam tőled ezt második felvonásban is," - AZÉRT MERT HAGYOD. Különben nem lenne második felvonás!


Szerintem leírni is felesleges ezt bárkinek. Azok alapján, ahogy viselkedett, nyilván fel sem fogja, és nem érdekli az, amin nyomorogsz. Te pedig még mindig 30 mondatban így úgy amúgy meg akarod értetni vele. Csak hagyd ott, kár belé minden szó! Biztos elmondtad ezeket már ezerszer.

2023. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egész írásod egy önsajnáltatás, lehúzod benne saját magad, hogy tudsz így könyörögni egy ilyen faroknak egy kis figyelemért?

Biztos nem írnék ilyet pláne olyannak aki semmibe néz.

Nem fog sajnálni, csak megjobban lenézni, szánalmasnak tartani.

Sürgősen felejtsd őt el.

2023. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt evvel a célod? Ha nem írtad volna, hogy gyerek van, 16 évesre tippelnélek.

Hagyd a francba, nem kell neki egyikőtök sem.

2023. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlagyalod, csak hagyd ott. Nem kell semmi kacifántos mély érzelmekkel teli szakítós lezárás, mert úgysem mész vele semmire.
2023. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit mentegetőzöl. Nem neked kell magyarázkodni.

Neked csak annyit kell hogy vége.

2023. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam még el a levelet, de... iszik, drogozik, agresszív, és te még ezek után képes voltál másodjára is összejönni vele??
2023. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!