Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet bírni egy "csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni egy "csak hétvégén tudunk találkozni" kapcsolatot? Többi lent.

Figyelt kérdés

Én a fővárosban élek, párom vidéken (GyMS megyében). Amikor összejöttünk úgy volt, hogy maximum 1 évig csináljuk így, aztán felkoltozik hozzám és ha jól működik minden, akkor majd visszamegyünk arra a környékre (szüleim, többi rokonom is ott lakik amerre ő). Na most ebből semmi nem lett,pedig ő könnyebben találna a szakmájában itt munkát, ami baj hogy amiket néztünk állásajánlatok, hát hiába Budapest, nem voltak jobbak a feltételek mint a jelenlegi helyén, sőt...(nem erőltette meg magát mondjuk, egy önéletrajzot sem küldött be, mert hogy úgyis rosszabb lenne, mint a mostani helye)

Neki ott albérletet sem kellett volna feladnia mert otthon lakik, ha nem jön össze a kapcsolat, vissza tudott volna menni.

Elég patthelyzet, nekem meg itt van jó munkahelyem + mellékállásom is olyan, hogy a két kezemet összetehetem (egészségügyi terület). Arrafelé állás is kevesebb van a szakmámban, szoktam nézni rendszeresen neten.

Na szóval a lényeg, hogy az 1 évből mára 2 lett és egyszerűen úgy érzem belefáradtam :(

Azért ha pár év múlva 30 az ember, akkor ennél többre vágyik. Ami miatt nagyon fáj, hogy ha ez a gond nem lenne, semmi baj nem lenne a kapcsolatunkkal, megbsem fordulna a szakítás gondolata a fejemben.. Szeret, meg mindig csinálunk valami programot, segít bármiben nekem is, szüleimnek is. Én is jóban vagyok az ő szüleivel. De ez, hogy hétvégén tudunk csak találkozni már 2 éve és még ki tudja meddig, nagyon nem tetszik már.


Ti mit tennétek? Komolyan mondom, nagyon tanácstalan vagyok.



2023. júl. 11. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megígérte, hogy lesz összeköltözés, akkor én választás elé állítanám. Hogy vagy találtok valami kompromisszumos megoldást erre, vagy szakítás mert te ezt így nem tudod tovább elviselni <- nyilván ez kis túlzás, de hidd el, jobban jársz, ha nem fogod ezt sokáig elviselni, mert alsise lesz előrelépés ha ebbe így beletörődsz.
2023. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát most konkrétan az van, hogy nekem kellene leköltözni.. De így meg elment a kedvem, hogy ő meg sem próbálta (ha nem működik, ő haza tudna költözni, sőt a jelenlegi munkahelyén is az van, hogy simán visszavennék ha elmenne onnan, de vissza szeretne menni később..). Én ezt nem tudnám megtenni, plusz albérletben lakom itt így ez neccesebb. Ezért lett volna jó, ha úgy alakul ahogy meg is beszéltük (és mondta is, hogy neki rendben van úgy.. Hát ehhez képest semmi nem lett belőle). Meg az én szakmámban nehezebb állást találni, ritkán látok hirdetést is pl.

Szomorú vagyok most nagyon:(

2023. júl. 11. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is eüs vagyok. Budapesten dolgozók igen jó fizetésért magànellátásban. Semmi pénzért nem adnám fel, hogy valahova Kiskukunyinba lemenjek negyed annyit keresni, ahol lehet, hogy a munkafeltételek is teljesen mások, mint ami nekem van jelenleg. Engem anno a férjem piszkált, hogy hagyjam a francba az állami szférát. A legjobb döntés volt, mert most 5x annyit keresek. Én a helyedben kiadnám az útját, ha azt mondja, hogy te költözz mikor eredetileg sem így volt megbeszélve. Neki kényelmesebb az ottani életét élni, inkább áldozz fel mindent ne. Na ezt ne! 10 éve dolgozom a szakmánkban és még Budapesten is nagyon meg kell becsülni azt a munkáltatót, aki hajlandó is téged megfizetni és elismerni a munkádat.
2023. júl. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan gondolná és merne elköteleződni akkor már rég együtt èlnétek Pesten.

Csak az időd telik, ami egy nőnél necces ha csalàdot akar.

Én a helyedben adnék egy határidőt az összeköltözésre vagy szakításra.

2023. júl. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd. Neki is, neked is fontosabb a meló, ahol van.
2023. júl. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!