Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet arra válaszolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet arra válaszolni, hogy ha valaki azt mondja "miért nem mutatod meg, ha elvileg nincs mit titkolnod?"

Figyelt kérdés

Alapvetően minden egyes fél szavamra már figyelni kell, mert kiforgatja és magyarázkodásra bír, aztán fél napig nem szól hozzám.


És igen, már takargatom tök ártatlan szituációkban is a telefonom, mert ha neadjisten egy youtube zeneklip felvillan miközben ő látja a telóm és egy csaj van esetleg rajta, akkor már "ja hogy te ilyeneket nézegetsz".


Vagy ha haverom véletlen pont leírja egy lány nevét akkor már biztos nekem van közöm hozzá ki az stb.


Vagy már rettegek, hogy egy gyerekkori hobbim csoportjából, ha rámír egy lány tök semmi dologgal a hobbival kapcsolatban akkor annak a napnak lőttek.


És hasonlók..

1x bele is nézett már titokban, aztmondta nem talált semmit de mi lett volna, ha több ideje van rá, nem is akarja tudni.


És annyi ilyen volt, hogy már rettegek előtte telefonozni és fordítom elfele tőle reflexből ez pedig mégjobban gyűrűzi nála ezt a dolgot. Magammal is viszem már mindenhova inkább a telefont, ez is gyanús neki.


Amikor pedig elmondom neki hogy hányingerem van az ilyen helyzetektől már, akkor a kérdésben szereplő dolgot mondja nekem, aláírom jogosan.


2023. júl. 12. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem magyarázkodni kell, hanem kitenni a pi.csába, aztán keserítse más életét a beteges féltékenységgel.
2023. júl. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Nálunk ez nem volt ennyire durva, de az a vicc, hogy végül ő csalt meg többször is. Úgyhogy mihez képest féltékeny valaki.. :D

És ezt arra is mondom, hogy nem garancia a féltékenység arra, hogy csak téged szeret az illető, és ő nem csalna meg. Lehet hogy igen, de esetemben pl nem. Szerintem ha feleségül vennéd, akkor sem nyugodna meg.

Ezeket nyugodtan kellene megbeszélni, ha ez lehetséges.


De jönnek majd a jobbat érdemelsz, hagyd el, idióta az ilyen... stb. válaszok, mint az összes kérdés alatt szinte.

2023. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem lesz jobb. Game over.
2023. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem a te készülékedben van a hiba, ez beteges, és borzasztó sértő is egyben. Mi lesz később? Most csak a telefonodra van rákattanva, aztán majd a munkaidőd után percre pontosan elszámoltat, hogy mivel töltöd az időd, és ha 5 perccel később érsz haza, kezdi ugyanezt? Jó neked rettegve élni? Szerintem egy párkapcsolat nem erről kellene szóljon...
2023. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is dobd ki. Én ennyire nem, de én is féltékeny vagyok, de én tudom, hogy magammal nem vagyok megelégedve és azért, plusz mert egy exem megcsalt.
2023. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Egy ilyen féltékeny ember annyit ér, mint egy marék száraz kutyaszar. Te meg ennek akarsz behódolni, ennek alázkodsz, ezt engeded be az életedbe, fúj. Sajnálom, hogy neked a szar élet is jó.
2023. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Mit lehet arra válaszolni, hogy ha valaki azt mondja "miért nem mutatod meg, ha elvileg nincs mit titkolnod?"

azt, hogy nem mutatom meg, mert nincs kedvem örökké magyarázkodni.

2023. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es, arra pedig jön az a kérdés, hogy miért kell olyan helyzetbe kerülni/miért kell olyan dolognak lennie ami félreérthető és magyarázkodni kell?
2023. júl. 12. 12:14
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, az élet rövid. Nem fogom megismételni, amit itt már leírtak. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mit tud ez a nő neked nyújtani, amiért érdemes ezzel az állandó stresszforrással élned az életed, arányban van -e valahogyan a kettő, és megkapod a megoldást.
2023. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
10 èv alatt 2* nèztem bele a párom telójába. 1* utaltam a kártyájáról, sms kód kellet. A másik egy rendelès azonosító. Tudom a billentyű feloldás kódját. Ez a tedd ki a telót ha van tagargatni valód, akkor tudja, ès szia van a kapcsolatra. Ha nincs akkor mutasd meg, meg az ajtót is....
2023. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!