Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rá fog jönni vagy reménytelen ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá fog jönni vagy reménytelen ?

Figyelt kérdés

Mikor jön rá valaki hogy szüksége van végülis arra akit taszított magától ?

Tegnap le tiltottam a srácot aki nem tudja mit akar tőlem. 5honapba telt mire azt írta hogy “szerintem ez már sose lessz jó. “ de eddig családot akart stb. Folyton másképp beszél.


2023. júl. 21. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez kevés infó és nagyon össze-vissza van, ahogy fogalmaztál...
2023. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3év után szakítottunk. Fel kerestem meg ő is irt. De egyszerűen nm tudja mit akar. A szakítás oka az hogy “jobbat erdemlek nála” ezt mondta. 😂
2023. júl. 21. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hallgass rá.
2023. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Hát, ha írogattok egymásnak meg tiltogattok, akkor ez eleve nem lehetett egy túl komoly kapcsolat. Három év után már az együttélés a jellemző, nem az írogatás...
2023. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért tiltottam le mert nm tudja mit akar. És gondoltam ha le tiltom akkor rá jön arra hogy kar jatszadozni.
2023. júl. 21. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy rájön arra, hogy te játszadozol.

Vagy rá se jön, hogy letiltottad, mert eszébe sincs írni neked.

Van még pár lehetőség.

2023. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De miért én jatszanek ha eleve ő dobott engem és én akarok rá jönni hogy mit akar?😂
2023. júl. 21. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Annyi normális srác van, ne parazold az idődet ilyet töketlenekre.
2023. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobbat érdemelsz nála=más nőre vágyik és emiatt lelkifurdalása van, mert tudja, hogy azonnal dobna téged, ha a más nő összejönne
2023. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!