Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt van még miről beszélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt van még miről beszélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőm 20 éves jómagam 27 éves vagyok és több mint 1 éve együtt vagyunk.sajnos 3 hónapig volt minden happy azóta sajnos csak nyüglődünk. Rengeteg veszekedés van , ha kibékülünk sem tart 2-3 napnál tovább. Kb 3 hónapja gyökeresen megváltozott mióta egy új irodai munkahelye lett. Azóta iszik mint a gödény , bulizgat és egyebeket csinál . Hazudozik folyamatosan mondván nem akar veszekedést és úgy beszél velem mintha a kutyája lennék. Na és ami miatt megíródott ez a kérdés alapvetően az az ,hogy kb 2 hete ott aludt egy srácnál akivel 3x találkozott talán csak ugye a barátnőjének valami haverja . Ráadásul mikor számonkértem még az is kiderült ,hogy egy ágyban aludtak ( azzal mentegetőzött ,hogy a srác az egyik ő a másik szélén) . Ez az eset hatalmas sebet ejtett rajtam és örlődök. Szerintetek van ebben a kapcsolatban még valami? Mióta megtudtam ezeket azóta persze minden jó , főz nekem , szépen beszél velem és persze minden olyan ami előtte nem volt jellemző.


2023. júl. 22. 08:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt ez ennyi volt. Ne pazarolj rá több időt!
2023. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Lapátra vele de iziben.
2023. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, semmi értelme tovább gyötörni magad.
2023. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De közben pedig szeretem viszont nem érzi át egyáltalán a dolgok súlyát.
2023. júl. 22. 10:25
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokra mész vele, hogy te szereted, ha ő közben ilyen dolgokat művel. Egyszerűen még csak egy éretlen fruska, te meg már máshol tartasz. Amúgy sem értem, hogy felnőtt emberek minek bíbelődnek fél-tinikkel, nem vagytok egy szinten.
2023. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

#4

Még te is fiatal vagy. Nem érted, hogy a "de szeretem" semmire nem elég, csak szenvedni.

Döntsd el, hogy szakítasz, és két hétig fog fájni, vagy vele maradsz, és évekig fog fájni.

2023. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Én sem értem, miért őrlődsz egy nagy gyerek mellett. Meg tudod ki hinné el a csak alvás volt dumát…
2023. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Ywerd ***** válasza:
31%

Ennek részéről vége.

Te meg jó nagy balek vagy ,ha ezt elhiszed hogy miután verbálisan aláz, hazudozik,a barátnője haverját hozzá oda.


Megcsalt. Sokszor. Az utolsó három hónapban többen mentek át rajta.


Amit ,mikor kirakod ( a te érdekedben remélem hogy elég hidegen és határozottan ) végig is fogsz hallgatni,az mellett hogy mekkora egy semmirevaló nulla vagy.


Ne aggódj hallasz majd még róla, mikor majd egyik alkalmi partnerének se kell hosszú távra.


Akkor kell majd erősnek lenni.

2023. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

Ok, de miért aludt ott a srácnál? Nem tudott hazajönni nem volt mivel? Mit mondott? Utolsó nem biztos hogy megcsalta, ne magadból indulj ki. Vannak ilyen pancserek (pl én régebben) akik 20 évesen nem fogják fel hogy nem lehet csak úgy aludgatni de kb beszélgetni is necces ha kapcsolatod van, mert van valami hülye etikett. Később az ember rájön, hogy ja, az is megcsalás mikor nem volt semmi de úgy tűnik.

Ettől függetlenül az ilyen ritka, és a csajod azért esélyes hogy nem ebbe tartozik bele és megcsalt.

2023. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Kis buntudata van ezert adja a jo lanyt.. tuti meg lett reszelve.
2023. júl. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!