Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vécé lehajtásán a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vécé lehajtásán a nők valóban ennyire felháborodnak?

Figyelt kérdés

Eddig csak egy nővel éltem együtt, de ő nem problémázott ezen soha, viszont ezer meg ezer filmben láttam már hogy a nő panaszkodik a vécédeszka miatt. Felmerült bennem egy-két kérdés ezzel kapcsolatban.


1. Miért az az alap hogy a férfiaknak kell alkalmazkodni a nőkhöz? Miért nem mi hisztizünk hogy nincs felhajtva?


2. Miért akkora probléma ez? Fél másodperc az egész, nem megerőltető, miért hisztizik valaki ezen? Elhiszem hogy idegesítő ha valaki mosatlant hagy maga után vagy eldobálja a ruháit, nade ez?



2023. júl. 22. 09:29
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
93%
Én úgy szeretem, ha a fedője rá van hajtva, szerintem úgy higiénikusabb. Innentől mindkét félnek ugyanannyi felhajtani, mert a nő csak a tetejét hajtva fel, a pasi pedig mindkettőt. De amúgy nem probléma ha nem így van le-ill. felhajtva, sosem problémáztam ezen
2023. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Ez konkrétan nálunk sem probléma (pedig nem mindig hajtják le).
2023. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%

engem nem izgat különösebben, bár a párom lehajtja mindig. ha elfelejti, nem gond


de nem is egy barátnőm van aki rávette a férjét/pasiját hogy ülve pisiljen. tök durva nem? állítólag higiénikusabb meg nekik kényelmesebb meg minden, de sztem egy pasi pisiljen úgy ahogy akar :D

2023. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem amiért a nőknek mindig, ha pisilnek, ha nagy dolgot alkotnak lehajtva kell lennie. De egyébként én is butaságnak tartom ezen fennakadni, inkább hagyja úgy és én lehajtom, csak pisilje le az ülőkét.


És én sem találkoztam még olyan lánnyal, aki ezen kiakadna, szerintem még beszélgetni se beszélgettünk róla sosem, szóval javarészt filmes klisé, ahogy te fogalmaztál. 20l

2023. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%
Jé nekem csak most esett le,hogy a fiúk úgy vécéznek és felszokták hajtani az ülőkét:D Nem azért mert hülye vagyok,hanem mert sosem gondolkoztam ilyenen,és még nem is éltem fiúval...csak mostanában vagyok többet a barátomnál és ahogy a kérdést láttam,eszembe jutott,hogy jé tényleg,nála is mindig fel van hajtja:D De eddig mikor náluk mentem a klotyóra ha úgy volt felhajtva,akkor miután én is végeztem a dolgommal,vissza hajtottam.Hisz ha úgy volt,én is úgy akartam hagyni ahogy volt, szó nélkül vissza hajtottam. De elég érdekes,hogy vannak akik ezen problémáznak,nekem sose fordult meg a fejemben!:D
2023. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
16%

Bizonyos nőkben megvan ez a hibakeresősdi, hibáztató hajlam, ettől érzi a béna lényét többnek.

Szerintem ezeket verte az apja, bátyja, de valami konfliktusuk volt a férfiakkal az életben, az fix.

Innen láthatod majd, hogy kuka.

2023. júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
10%
Ahogy a nőnek le kell hajtania, úgy nekem is fel kell hajtanom, ha mennem kell.
2023. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
9%

nalunknallandoan felnle van hajtogatva a teteje soha nem gond egy ferfi.


pl ha kiöntöm a felmosovizet is felhajtom

ha takaritom is felhajtom

ha a tartalyt szerelem lecsukom felállok rá

vagy ha a plafonrol szedek pokhálot is felállok es lecsukom

ha a párom furdik is lecsukom mert azon ülök dumálunk

a mosdo is nalunk majdnemnolyan mint a nappali vagy konyha beszelgetunk röhögunk benne es elvagyunk


a wc tető állando "forgásban" van


engem csak az zavar ha olyan párom van aki pl ülve pisil is

vagy raul az ulokere


valahogy irtozom attol hogy a pasik ráülnek. es gyakorta fertotlenitem nehogy elkapjak vmit.

2023. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
20%

*ja es fertotlenites utan is felhajtva szaritom

ha pasi sincs akkor is gyakorta fel van hajtva vagy épp ellenkezoleg még a teteje is le van csukva

2023. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%
Azért ülnek rá, hogy ne pisálják össze. A nagywc-t hogy oldják meg azok a szerencsétlen férfiak, akik veled összeállnak? és három, írni, de még fogalmazni sem tudsz!
2023. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!