Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi négyszöget hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi négyszöget hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Van egy férfi a családban, aki elkezdte csapni a szelet nekem. Náluk is, és nálunk is vannak gyerekek. Napi szinten találkozunk. Egy utcában lakunk, a gyerekek miatt sokat járunk össze. Én először csak zavarban voltam, majd később jókat nevettem ezeken a celzasokon, beszolasokon. De egy pár hónapja valami megváltozott. Ha van egy kis nyugi idő itthon, és elbambulok, akkor ő jut eszembe, minden este vele álmodom. És a férjem is kezdi észrevenni, hogy mintha mostanában zavarban lennék a társaságában. Próbáltam távolságtartó lenni, de egyszerűen nem megy, mert annyira humoros, hogy mindig elnevetem magam. Meg vannak ezek az apró érintések. Mindig valahogy úgy adunk egymásnak tálat, poharat stb, hogy egymashoz ér a kezünk. A sztorit bonyolítja, hogy ennek a férfinek a felesége szerintem odavan a férjemert.....

2023. júl. 24. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

-Nyitott kapcsolat.


-Válás.

2023. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Vagy ha a férjeddel akarsz maradni, akkor szakítsátok meg a kapcsolatot.
2023. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Válás.

Megbeszélés után párcsere (csak szex).

Diszkrét viszony.

Valószínűleg mindhárom eset iszonyat problémás.

Jobb lenne ha megszakítanátok a kapcsolatot és átbeszélnéd a férjeddel hogy miért.

2023. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mendy98 ***** válasza:
100%

Miből gondolod, h oda van a férjedért?

Biztos, h jobb lenne a pasi mellett mint a férjed mellett?

Egyáltalán a pasi elhagyná a feleségét érted?

Inkább kiosztanám a pasit és maradnék a férjem mellett, mert az, h felesége van, gyerekei és így csapja a szelet másoknak, ez undorító és semmi jót nem ígér.


Nem éri meg a családodat tönkre tenni valakiért akiről látszik, h erkölcstelen és simán megcsalná a párját.

Ha pedig csak poénkodik az ürge, akkor meg még kínos is lenne.


Szinte mindenképpen 2 szék között a padlóra esnél.

Maradj a férjeddel, ezt az embert meg felejtsd el. Ne kommunikálj vele a muszájnál többet. Állítsd le ha nyomul. Te meg szedd össze magad.

2023. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!