Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm ideges lett az exe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ideges lett az exe miatt?

Figyelt kérdés

A barátnőm távoli ismerőse (nem barátnője) felrakott a barátnőm exével közös képet. A barátnőm ideges lett.

Bár azt mondta engem szeret és hogy nem érdekli őt csak kicsit ideges lett hogy az ismerőse össze jött az exével.

Szerintetek?


2023. júl. 24. 22:08
A kérdező szavazást indított:
Azonnal szakítanék
Nem szakítanék de rosszul esne
Tulreagalod biztos nem szakítanék
8 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nincs olyan opció, hogy képes vagyok kommunikálni a barátnőmmel, és őszintén meg tudjuk beszélni egymással hogy pontosan mi, és miért bánt minket és ennek az információnak birtokában döntenék?

Ha a kérdésedben írt ok ennek a beszélgetésnek az eredménye, akkor mi a kérdés? Ha a szavát nem hiszed el a barátnődnek, akkor ne legyél vele.

2023. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon nem normális. Még mindig az exét szereti.
2023. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kitana. ***** válasza:

Mikor szakítottak? Valószínű, hogy nincs teljesen túl rajta, de csak ennyi alapján nem kell azonnal szakítani, hacsak nincsenek egyéb furcsaságok is. (De ahogy érzed.)

Velem is volt, hogy viszonylag hamar jöttem össze mással és még hiányzott az exem, de kb 1-2 hónapra rá teljesen elfelejtettem és már csak az aktuális párom érdekelt. Mondjuk szerintem én nem éreztettem vele, hogy mi a szitu :D

2023. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4 hónapja vagyunk együtt és mielőtt összejöttünk 1 hónappal szakítottak
2023. júl. 24. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:
A nők jelentős részében ott az ego.. Az hogy az egoja serult vagy van meg egy pici kotodese az exhez nehezen deritheto ki. Ha sokat beszel rola , akkof mondanam neki hogy most menjen mielott meg tobben serulnetek.
2023. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nő jellemét mutatja. Ha az exe vele nem tudott boldig lenni mással se legyen.
2023. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Tipik eset amikor a no kidobja a ferfir, aztan utana meg feltekenykedik.
2023. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

És ti ilyen miatt nem szakítanátok? Kb 10 percig hozzá szólni sem lehetett az idegtől.


Utána jött az hogy amúgy csak engem szeret és ne haragudjak neki. Eljöttem tőle és ott hagytam. Azóta hívogat és írogat hogy próbáljak meg neki hinni és sajnál mindent.

2023. júl. 25. 12:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!