Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van kiivezető út a zsákutcából?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiivezető út a zsákutcából?

Figyelt kérdés
A barátom 40 év körüli, én magam harmincas, tíz évvel vagyok fiatalabb mint ő. A kapcsolatunk kezdetén (internetes kapcsolat) naponta telefonált, beszélgetttünk, ez tartott kb. három hétig, azóta heti két alkalommal beszélgetünk telefonon, mindig a megszokott időkben, Nagyon ritkán, csak elvétve hív máskor is, s akkor mindössze néhány percig beszélgetünk. S mindeközben azt állítja, hogy szeret, hogy fontos vagyok neki. Találkozgatunk is kb. havonta egyszer, jól megvagyunk egymás társaságában, de én sem érzem azt, hogy ez egy mindent elsöprő szerelem lenne. De ő ugyanakkor azt állítja, hogy nagyon fontos vagyok neki. Távkapcsolatról van szó egyébként, több mint 200 km a köztünk levő távolság. Már két éve tart ez a felemás kapcsolat, s néha az az érzésem, hogy kitart mellettem, mert jobb nem akad neki. Egyébként nagyon elfoglaltak vagyunk mindketten a munkánkból kifolyólag. S amikor találkozunk is, közös programokat szervezünk, akkor is minden költséget mérnöki pontossággal megfelezünk. Persze, ezt én ajánlottam fel a kezdetek kezdetén, de azóta már úgy érzem, hogy legalább egy vacsorát, ha fizetne, amikor együtt vagyunk... hát legalább ennyi már beleférne. Nagyon sokat agyalok mostanában ezen a helyzeten, s ezért gondoltam, hogy esetleg kívülállók véleményét is megkérdem. Előre is kösz az őszinte válaszokat. Ne kíméljetek!!!
2010. okt. 14. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Vajon mennyit vesztenél azzal ha elküldenéd? Mert ez a helyzet amibe vagytok semmi! Ha csak ennyire telik tőle hosszabb távon nem igen terveznék vele.Én is harminc felett vagyok.
2010. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak tedd fel magadnak a kérdést: neked jó-e ez az állapot? Ha nem, akkor miért nem lépsz valamit? Van valami kötődés hozzá egyáltalán?
2010. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nagyviri ***** válasza:
Ha egy pasinak két év után eszébe sem jut, hogy esetleg kicsit szorosabbra fűzhetné a kapcsolatot a barátnőjével, akkor nem gondolja komolyan azt a kapcsolatot. Ha fontos lenne neki, biztos gyakrabban hívna, és megoldaná, hogy többet találkozzatok. Arról nem is beszélve, hogy néha egy-egy vacsit magától is eszébe juthatna kifizetni. Inkább csak tökéletesen megfelel neki ez a helyzet, és mivel többet nem akar, ezért nem is változtat rajta. Ha te még szeretnél tőle valamit, akkor egy találka alkalmával megpendítheted neki a dolgokat, és a reakciójából nagyon sokat lemérhetsz. Ha már belefáradtál, akkor csak simán add ki az útját.
2010. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!