Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még menthető vagy kuka?

Figyelt kérdés

Párommal van 3 gyerekünk, ( 5 éves, és 10 hónapos ikerpár) 7 éve vagyunk egyutt. Az utóbbi hónapokban nagyon nem érzem jól magam a kapcsolatunkban.. tökre egyedül vagyok, egyedül érzem magam minden problémával. Ő sokat dolgozik, hétvégén amikor itthon van, leül sörözni, beül a szobába és elkezd játszani a ps-en.. majd ha végzett lefekszik és alszik. Na most már ez megy egy jó ideje.. konkrétan már gyomoridegem van a hétvégétől... Már párszor mondtam neki szépen is, csúnyán is, hogy ez így nekem nem jó.. de nyilván még ennek is én vagyok az okozója, mert én nem mutatom ki a szeretetem stb.. persze úgy forgatja a szavakat, hogy én jövök ki rosszul, én vagyok a rossz.. az tök okes amit ő csinál. Ő egész héten dolgozik, neki ennyi jár stb.. más is dolgozik szerintem.. na mindegy.

Már mondtam neki, jobban járunk ha külön megyünk,mert tökre nem az az életcélunk ahogy látom. Úgy csinál mintha most élné a tinikorszát vagy nem is tudom, nem is lenne ezzel baj, de családos ember már. Ő egyet gondol elmegy horgászni éjszakára, elmegy céges buliba stb, stb.. nincs ezzel baj, de ha én menni akarok akkor húzza a száját, merthogy nem bír a kicsikkel, ha el is jutok kb 1 órát tudok távol lenni, mert elvileg nem bír velünk..

Amikor felhozom, hogy ez így nem jó, ha nem tud változni akkor inkább külön legyünk, akkor persze egy kis ideig tök oké minden, majd folytatódik minden előről. A ház az enyém, viszont kb ő csinált meg rajta mindent amikor összeköltöztünk... Most lettek készen a szobák, ki lettek cserélve a bútorok meg szinte minden, persze ő vett mindent. Ha mondom neki hogy menjünk külön akkor azzal jön, hogy ja megcsinálta a házat most meg kidobom, mert csak erre volt jó. Mondtam neki, ha úgy van vigyen bútort amit ő vett, felőlem még a falat is lekaparhatja.. úgy érzem, hogy mivel ő megcsinált sok mindent, és sok pénzt költött a házra ezért ő úgy gondolja, hogy bármit megtehet.

Nem tudom mi tévő legyek.. mégis itt van 3 gyerek, és az okés, hogy a gyerekek miatt nem kell együtt maradni, mert az már régen rossz.. a gyerekek úgyis megérzik. Hétköznap mikor dolgozik akkor tök jó minden, és azt kérem bárcsak olyanok lennének a hétvégék is... :(

Én 28\N, ő 33\F



2023. júl. 29. 20:28
A kérdező szavazást indított:
Menthető
Kuka
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigye amit akar aztán byebye!
2023. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Mennyi ilyen lesz még a csokkal is hogy a nők megvannak lőve a gyerekkel, a pasikák meg azt hiszik a ház urai.
2023. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a gyerekeiteket.
2023. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2#.. nem vagyunk házasok, 1 Ft támogatást sem vettünk fel.. szóval itt szó sincs semmi féle csok-ról.;)
2023. júl. 29. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi ilyen lesz még a csokkal is...

Próbáld èrtelmezni

2023. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Egyszerűen készülj el, és menj el egy egész napra. Se szó se beszéd. A gyerekeket hagyd otthon, ha kocsog akarnék lenni akár a telot is kikapcsolnam hátha észbe kap...

Egy barátnőmnek javasoltam hasonlót, éjszaka eljott, 2 napig nem tudott róla senki egyedül én hogy tudtam jól van, hol van ha baj van. Persze hívott a férje hogy hol van az asszony, én meg játszottam az aggódó barátnőt :)

Na azóta rendben van minden mert rajott a pali hogy nem ő a ház ura, és elég nehéz vállalkozást vinni, és gyereket nevelni, jönni menni főleg hogy a férj távol van. Apuka kamionos, 3 hét távol 1 hét itthon, és ő akkor nyomja az xboxot nem csinál semmit, a tányért sem teszi be a mosogatóba mert ő faradz és pihenni akar.

Na azóta rajott hogy nem így van, javaslom neked is.

Ha nem kap észbe vigye a falat is (de amúgy nem fer mert nálad lakik ingyen bérmentve,mosol főzöl rá, stb stb.) és fizesse a gyerektartást, hétvégén övé a 3 gyerek neked pedig lesz szabadidod.

2023. júl. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Annyira sok ilyen pasas van, a nők nagy része meg még mindig megvan őrülve, hogy de, mindenképpen kell gyerek tőlük, több is. Tessék, megkaptad te is. Megérte? Mikor értitek már meg végre, hogy a hímek 90%-a nem veszi annyira komolyan a gyerek vállalást? Még akkor sem, ha az elején lelkesnek tűnnek. Meg lehet nézni, hogy válàs esetén is mennyi az, aki küzd a gyerekeiért közülük. Elenyésző a számuk. Értem én, hogy az elején rózsaszín köd, meg vàgy az örök szerelemre, de ez nem túl sok esetben valósul meg. Illene belekalkulkálni, hogy bármikor megvàltozhat a hozzáállásuk, mert egyszerűen ilyen a többségük. Nem lesznek attól felelősségteljesebbek, mert létrehoznak gyereket, gyerekeket. És akkor mindjárt nem lenne ekkora pofán csapàs a kialakult szitu. És a vállalt gyerekek száma is optimális lenne. Tényleg csak annyi születne, amennyivel az ember lánya egyedül is elbír az apa jelenléte nélkül is. Ehelyett sokszor már eleve szar kapcsolatokba is összehoztok 3 gyereket is. Minek? Gyakorin jajgatni? Mi értelme? Ki kellene màr nőni a tündér mesékből. A valóság egészen más. Vállalj annyi gyereket, amennyit egyedül is elbírsz. És a nagy lelkes ígéreteket sem kell elhinni, ha etetnek vele, hogy majd mennyit segítenek a gyerek körül. A lfszt! Simán leszrják, ha a kényük-kedvük éppen úgy tartja. És ennek ellenére még mindig a szaporodási láz éltet rengeteg nőt(tesztelgetnek naponta 5x,hátha pozitív lesz), mert majd ők kivételek lesznek. Na erre sosem volt és nem is lesz garancia. A holtodiglanra sincsen. Ha ezt megértenétek végre, kevesebb lenne az ilyen esetek miatti nyavalygás is. Egy dolog a vágy a nagy boldog családi életre, és másik a tényleges valóság, az ami megvalósul. Szóval, több ész kellene már a nők részéről, mert majdnem 100%-ban ők szívnak, ha a kandúr mégis meggondolja magát.

Na lehet felhördülni annak, aki képtelen ezt megemészteni. Valóban nem könnyű, nekem is kellett hozzá pár év. De a saját tapasztalat meg a rengeteg mások esetében látottak észre térítettek. Mélyen kiábrándító az emberi viselkedés.

2023. júl. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem itt még nincs akkora gond, amit KÖZÖSEN ne lehetne megoldani. Első lépésben ebben kell egyezséget kötni, hogy mindketten együtt akarjátok folytatni és együtt tesztek érte.

Ne azt mondd neki, hogy mi nem tetszik, meg mit csinál rosszul. Hanem azt, hogy mit szeretnél. Például: jövő héten szombaton menjünk el együtt a gyerekekkel állatkertbe. Szeretnék kimozdulni a négy fal közül.

A másik jó technika, ha választási lehetősége van, de mégsincs. Krumplit pucolnál inkább, vagy elmosogatsz? Elviszed az ikreket babakocsival levegőzni, vagy a naggyal mész inkább a játszótérre?


Azt beszéld meg vele, hogy pár hónap, pikpakk elszáll, és te is dolgozol újra. Akkor mi lesz hétvégén? Te is mehetsz a haverokkal, nyomhatod a ps-t órákig? Vagy csináld egyedül a háztartást IS, legyél a gyerekek apja IS? Mert akkor igazából rà nincs szükség, tényleg mehet csomagolni.


A legfontosabb: oké, hogy te "otthon vagy", de dolgozol. Gyereket nevelsz. Viszed a háztartást. A munkamegosztás most úgy néz ki, hogy ő keres pénzt, te viszed a háztartást. Fele-fele. De az anyai feladatokat is ellátod meg az apait is. Mit is vesz át tőled cserébe? Semmit! Ugyanolyan szülője a gyerekeknek, mint te.

Másrészt meg nagyon szép, hogy dolgozik. De egyrészt ha ti nem lennétek, akkor is pontosan ugyanúgy dolgozna. De hogy dolgozna akkor te nem vagy otthon a gyerekekkel? Te teszed lehetővé, azzal, hogy ezt a terhet leveszed a válláról.

2023. júl. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ő egyet gondol elmegy horgászni éjszakára, elmegy céges buliba stb, stb.. de ha én menni akarok akkor húzza a száját, merthogy nem bír a kicsikkel, ha el is jutok kb 1 órát tudok távol lenni"

KUKA. Ez teljesen menthetetlen.

2023. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!