Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túl érzékeny, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl érzékeny, vagy ez normális dolog?

Figyelt kérdés
A pasim sokszor úgy hív,hogy lotyesz,kis punci, stb nem tudom,de ez nekem rosszul esik,sértőnek érzem,de ő azt mondja,ez csak poén.Szerintetek is lealacsonyító vagy nekem is csak nevetnem kéne ezen?
2010. okt. 14. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is megsértődnék. Mondd meg, hogy ez neked nem esik jól, és akkor abbahagyja.
2010. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy bunkó, ne haragudj, és eléggé elcseszett humorérzéke van :S Én páros lábbal rúgnám ki.
2010. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha eltüröd, akkor elég buta vagy. A helyedben megmondanám, hogy vagy rendes néven szólit, vagy tekontse magát az exemnek.
2010. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy ez gáz,de amúgy meg minden rendben vele,látszik,hogy szeret,kedves,gyengéd,meg minden,csak ezt nem hagyja abba,mert azt mondja ő ilyen,és nem tud megváltozni :( de mikor így hív tökre úgy érzem nem is szeret.
2010. okt. 14. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Nekem is vannak ilyen kis obszcén neveim, amiken párom hív, és egyáltalán nem tartom megalázónak. Nekem vicces, de én is nagy kópé vagyok. Attól még nem tartom bunkónak, és tudom, hogy imád. Szeretem, ha mocskos a szája. De kizárólag négyszemközt fordul ez elő.
2010. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én is próbálom poénra venni de valahol rosszul is esik...amúgy nálunk is csak négyszemközt van ez.
2010. okt. 14. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha zavar, szólj neki. De én nem gondolom, hogy ez akkora bűn lenne. Nem azt mondja, hogy te b.d.s kva és egyértelműen poén.


Az én párom is mond néha hasonlókat, amikor kettesben vagyunk, de engem nem zavar. Neki is vannak érdekes becenevei:)

2010. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oké,hát,lehet,hogy kissé túl önérzetes vagyok :D
2010. okt. 14. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Te is találj ki neki hasonló vicces neveket.
2010. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!