Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleunnál ebbe?

Figyelt kérdés

Ha sok év együttélés után még mindig havonta egy hétvégét otthon aludna a párod fixen. Sőt ha szülinap v ilyesmi van akkor úgy tervezi h egy estét minimum ott aludjunk.

Tehát olyan nincs hogy reggel megyünk estefelé jövünk.


Most lesz barátnőm szülinapja, előtte hétvégén megy haza és ott alszik, majd rákövetkező hétvégén vasárnap tartja a családja a szülinapját és már mondja h hétfőn délelőtt jövünk haza.. mindez 50km..


2023. júl. 31. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Hát megkérdezném tőle, hogy miért nem elég csak a következő hétvégi családi összejövetelre menni, miért fontos előző hétvégén is menni, mert szeretnék vele kettesben is időt tölteni, élni, szép hétvégi programokat csinálni, lakást pofozgatni, stb. - nem pedig elpocsékolni minden nyári hétvégét az ősök látogatására.

Amúgy viszont ha általában havi 1 olyan hétvége van aminek a nagyobb részét külön töltitek, az nem nagy cucc. Marad havi 3 másik hétvége totálisan együtt lenni, meg ha együtt éltek, remélhetőleg a hétköznapokban is jut egymásra több-kevesebb minőségi idő (ha jól vettem ki, gyerek nincs). Szerintem nem az a negyedik hétvége hiányzik a boldogságodhoz, ebből már inkább csak büszkeségi kérdést csinálsz. Én ilyenkor elfoglalom magam egyedül, még jól is tud esni kötetlenül molyolni a hobbijaimmal vagy lógni az éppen ráérő haverokkal.

2023. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Nekem spec sok lenne. 50 km egy òra sincs autòval nem indokolt.
2023. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Te meg ugyanezt kiírod havonta egyszer, az elmúlt pár évben. Nem sikerült még megunni.
2023. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!