Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a kapcsolatnak annyi?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen azt érzem, hogy unom a barátomat, és lehet ha együtt élnénk még jobban rá unnék. Nem élünk együtt, egymásnál szoktunk találkozni. De mindezek ellenére úgy érzem, hogy unom.

Legutóbb már a szex sem jött össze, a barátomnak nem állt fel. Sose megyünk szinte sehova, de ha megyünk is, látom rajta hogy ott se érzi jól magát, így én se tudok kikapcsolódni mellette. Nem érdekli semmi se mozizás, se semmi.

Nyaralás se érdekli, őt semmilyen hely nem érdekli, hogy lássa vagy elmenjen oda. De ha otthon vagyunk is, akkor se nézne meg velem egy filmet sem, vagy alszik mellettem, vagy a telefont nyomja, ha éppen nem szexelünk. Hiába próbálnám társasozásra vagy közös filmnézésre rávenni, egyik se érdekli.


2023. júl. 31. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez kapcsolat?!
2023. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, én nem is értem, hogyan lettetek egy pár egyáltalán ilyen eltérő igények mellett?
2023. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első hónapokban nem ilyennek mutatta agát a barátom.
2023. júl. 31. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd ki, ennél neked csak jobb jár.
2023. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok a legjobb párválasztáshoz. Gondolom ez volt a legjobb az összes közül. 😑
2023. aug. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!