Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, mi lehet ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi lehet ez? Érezhet valamit? Van még esélyem?

Figyelt kérdés
3 hónap után szakított a barátom, mert szörnyen viselkedtem vele, és kiábrándult. Szakítás után 1 hétig nem bírtam ki, hogy ne keressem, aztán le is rázott szépen, hogy felejtsem el. Úgy tettem, nem írtam neki, nem kerestem, ő mégis minden nap rámírt msn-en 1 héten keresztül, és múlt hétvégére meccsére is lehívott, azt mondta, neki fontos. Elmentem a meccsre, ott odajött puszit adni, kedves volt nagyon. Aztán kibuktam, mert előtte nap ő azt mondta, hogy csak barát vagyok neki, és meccs utáni este megírtam, hogy ha csak barát vagyok, többet inkább ne írjon, ebből barátság úgysem lesz. Másnap így tett, nem is írt. :( Mikor én ráírtam, tök flegma, szinte bunkó volt velem, azzal az indokkal, hogy én azt kértem, ne írjon. Aztán 1-2 napig nem beszéltünk, majd egy buliban összetalálkoztunk. Full részeg volt, de azért megismert. :) Táncoltunk, közben megcsókolt. Majd nagyon rosszul lett az italtól, ezért vég mellette maradtam. Aztán közben összeismerkedtem pár másik sráccaln egy ismerős révén. A volt barátom pont indult haza, és meglátott velük, nagyon közvetlen srácok voltak, puszit adtak, megöleltek...stb. A volt barátom csak lelépett bunkón, sértődötten. Aztán felhívattam magam vele, akkor meg elpanaszolta, hogy minek hívattam fel magam, mit műveltem én azokkal a csávókkal, hogy megkeresi és megveri őket...stb. Mikor rákérdeztem, hogy féltékeny-e, azt mondta mérgesen, hogy igen. Kérdeztem, akkor miért hagyott el, de arra már nem kaptam választ. Aztán ma is rámírt, tök jól elvoltunk, megint rákérdeztem, hogy tényleg féltékeny volt-e, azt mondta, igen, az volt. De ennyiben maradt ez a téma. Nem értem őt. Mi lehet ez? Ha a közelemben van más srác, a falra mászik, de közben én sem kellek neki, mint csaj?
2010. okt. 14. 22:06
 1/3 anonim válasza:
Jézusom... :D Úr Isten...:D No Comment
2010. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szereted ha fáj? ;)
2010. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha azért szakított veled, mert, ahogy írtad, szörnyen viselkedtél vele, szerintem először magadban kéne letisztáznod h egyáltalán mit akarsz tőle... szereted? ha igen, próbálj vele nyugodtabb körülmények között beszélni,ne akk, mikor ő részeg,vagy h előtte azt mondod, h ne írjon neked...

próbáld meg eldönteni, mit akarsz!

2010. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!