Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell hozzátenni állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell hozzátenni állandóan?

Figyelt kérdés

Barátnőm kb 2hónapja mindenhez hozzáteszi hogy " majd megcsinálom,

ez is az en feladatom " ha megkérem hogy megcsinálja e.


Egyáltalán nem így van. Mivel én is itt lakok egyértelmű hogy kiveszem szó nélkül a részem. De nálunk inkább én viszem az egészet.

Sokszor úgy érzem hogy inkább megcsinálom minthogy szóljak mert magától eszébe se jut, mert mondjuk hetekig nem jut eszébe hogy megcsinálja.


De ezzel a kis szöveggel olyan mintha mártírkodna hogy néha rá is marad valami.


Pedig ugyanúgy munka után csinálom én is.


2023. aug. 5. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Mások a prioritások az életetekben. Ha túl hosszú ideig nem tudtok közös nevezőre jutni, érdemes az elváláson gondolkodni.


De lehet listaszerűen is gondolkodni. Papír és íróeszköz KÖZÖSEN(!) vagy olyan online magánszféra, amelynek rendszeres használata során könyörtelenül bekövetkezik a tartós elhidegülés.


Lehet segítség a párterápia is. Ha megbíztok a családsegítő szolgálat munkatársaiban, akkor érdemes őket felkeresni. Egyébként nem túl üdvös, de azért valamennyire járható út.

2023. aug. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Őt nem zavarja a lakás, téged meg igen. Különböztök, és ebből mindig az jön ki rosszul, aki kevesebbet tesz, mert a másik lesz az igényes, a kevesebbet tevő meg a lusta.
2023. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Azért van ez, mert te is mártírkodsz, és inkább nem szólsz. Most se vele ülsz le ezt megbeszélni egy pohár kàvé mellett, megkérdezni, hogy miért érzi úgy, elmondani, hogy te miért látod úgy, hogy kiveszed a részed bőven. Nem itt kell hisztikézni, hanem vele megbeszélni reggel, hogy ki mit fog csinálni, elosztani a feladatokat, hogy minél gyorsabban kész legyen, és utána lehet egymással foglalkozni.

Ehelyett te szólsz hozzá, ő is legfeljebb beszól mert duzzog, egymást akadályoztátok meg toljátok a másikra a feladatot, mert mindketten abban vergődtök, hogy "itt mindent egyedül én csinálok, te meg lusta disznó vagy".

Amennyiben egy szombati napot nem tudtok megbeszélni, hogy mi a feladat és ki mit vállal, akkor meg legyen ez az utolsó beszélgetés, és lehet elkezdeni csomagolni, mert ez nem kapcsolat.

2023. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Honnan jönnek egyesek ahhoz hogy màsokat ugráltassanak?
2023. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Yess! Úgy van nővér! Girl power!

Jól megmondtad neki. 😉

2023. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Külön lakrész. Esetleg szomszéd lakás.


Így is meg lehet valósítani a békés egymás mellett élést. Szerintem. Ez lett most a XXI. század divatja. Minél tágasabb élettér - Énidő!


Esetleg spanyolfallal elválasztani a rendetlen kupacot. 1-es voltam.

2023. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Uh. Hozzank is gyere megcsinalni a hazimunkat. Mi se akarjuk megcsinalni.

😂

2023. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
4es nem ugraltatas az ha mondjuk megkérem erre arra. Mintahogy ő is megkér
2023. aug. 5. 11:05
 9/11 A kérdező kommentje:
Hiába próbáltam beszélni erről..
2023. aug. 5. 11:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi az az erre-arra? Mert nem mindegy, hogy te feladsz neki egy levelet, te meg cseszegeted, hogy újítsa fel a konyhát.

De ha ennyit se tudtok megbeszélni, akkor jobb külön.

2023. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!