Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme volt felhozni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme volt felhozni ha ez se jó?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunkat próbáljuk meg helyre hozni amit ő kezdeményezett, de beláttam hogy van amiben javítani kell.


Elmondtuk kinek mi a problémája. Ha nem is mindegyiken de többségén próbálok változni, de nem egy kettőre megy.


Ő nem tudom hogy észre veszi e, vagy se de folyamatosan elutasítja azt amiben változást "kért".


Szerette volna ha elmegyünk többször akár csak sétálni is.

Kitaláltam őtleteket amire nem jött velem mert csinálta inkább a hobbiját. Máskor meg azt mondja h neki elege van hogy sose lehet otthon csak úgy..


2023. aug. 6. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sehogyse jó ez. Ez egy kifáradt kapcsolat, azért nem hoz javulást a változás.

Az emberek eltávolodnak egymástól egy idő után, majd azon kapják magukat hogy többet kellene pl. sétálni közösen hogy javítsák a kapcsolatot.

Valójában ez már egy erőltetett menet.

2023. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az baj, ha csak az egyik all úgy hozzá, hogy ez jobb legyen. Akkor bármit csinálhatsz te… Valójában tudja ő, hogy mit akar? Akar ezen változtatni? Elmondta mit akar, most az mégsem jó… Mintha nem is biztos benne, hogy akarja e
2023. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szeretne nagy, romantikus sétákat tenni ... De nem veled.

Veled nem megy, és inkább elvan otthon. Feltéve, hogy egyedül lehet és békénhagyod.


Nekem az az érzésem, hogy ez a vonat elment, ő már az elhidegülés olyan szintjén tart, ahonnan nincs visszaút.

Nem minden esetben lehet megmenteni a kapcsolatot.

2023. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!