Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után keresnek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után keresnek fel a férfiak, ha szünetet tartotok?

Figyelt kérdés

Párommal úgy éreztük nem akarjuk folytatni tovább azt a kapcsolatot, amiben voltunk, így hát amellett döntöttünk, hogy szünetet tartunk, hogy kicsit átértékeljük a dolgokat és hiányozzunk egymásnak.

Azt tudni kell rólunk, hogy 10 éve ismerjük egymást és elválaszthatlanok vagyunk mióta ismerjük egymást. Tudom, hogy egyikünknek sem lesz párja, de én abban bízok ez nem hosszú szünet lesz, maximum 2-3 hét. Szóval volt bárkinek hasonló? Mennyi idő alatt készültetek fel a további folytatáásra?


2023. aug. 7. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Akkor fog keresni, amikor rájött, hogy a csaj, aki miatt akarta a szunetet, egy hütlen, problémás p*csa, es inkabb fut vissza hozzad
2023. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy nincs hamradik személy a kapcsolatunkban. Mindvégig hűségesek voltunk egymáshoz. Minket nem lehet egy lapon említeni azokkal a párokkal, akik "szeretik" egymást mégis mással enyelegnek. Olyan emberektől kérek most tanácsot, akik a párjukkal a kapcsolat megmentése érdekében tartottak pár nap/hét szünetet, mert valami sokkal jobbra akarták emelni a kapcsolatukat.
2023. aug. 7. 14:59
 3/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul minden közös kép ugyanúgy kint maradt a közösségi médiákon, az is, hogy kapcsolatban vagyunk egymással.
2023. aug. 7. 15:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Részemről a szünet egyenlő a kapcsolat végével.


Minden más csak bla bla.


Ha meg akarják oldani, akkor megbeszélik és megoldják.

2023. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Appassionato2022 ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen csoda, amiről Te írsz, nem létezik. De téged se értlek: a 'hiánytól' mi lesz jobb? És miért értékeled át a kapcsolatotokat a távolléte miatt? Te hiszel ebben a 'tartsunk szünetet' marhaságban? Mert ha igen, akkor indulj ki abból, hogy addig érdemes 'szünetelni', amíg Te releváns változást nem érzel. És Te már most tudod, hogy ez 2-3 hét alatt bekövetkezik majd... Szerintem aki javasolta a szünetet( gondolom, a párod) az ki akar lépni, csak 10 év után nem tudja, hogy hogyan is fogalmazza ezt meg, és úgy érzi, hogy a 'szünet' teremt némi átmenetet és nem fog neked annyira fájni. A helyedben én nem mennék bele a szünetbe. Vagy szakítás, vagy sok-sok kommunikáció, közös progi , de egyedül-barátokkal töltött idő is, hogy legyen külön élmény, amit aztán meg lehet beszélni. És legyen sok közös élmény is. Ez vezethet előre, a szünet az szerintem nem. (És ez az egész nem jelenti azt, hogy van valakije, de azt igen ius jelenti, hogy téged már nem akar igazán.)
2023. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Én sem hiszek a szünetben. Olyan van, hogy egyikünk vagy másikunk több énidőt igényel, de ezt nem nevezzük ki szünetnek és maximum egy hétig tart, de inkább csak pár napig, mert utána már nagyon elkezdünk hiányozni egymásnak.
2023. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Lehet "szünetet" tartani, de nincs értelme, mert hiába megy vissza hozzád ugyanúgy le fog lépni de szakítás formájában véglegesen!

Lehet, hogy nem hagyj el, de mivel már nem szerelmes jön a harmadik személy, akivel hűtlen lesz hozzád. Nem érdemes harcolni, "szünetet" tartani végképp, mert vagy így, vagy úgy ráfizetsz. Oké, hogy 10 év, de hiába, hogyha már nem tart össze semmi...

2023. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

10 év után szünet???????! Ez nálam a kapcsolat végét jelentené inkább.

Amúgy meg nem lehet ezt megmondani mennyi idő, mert emebere válogatja, illetve az is hogy van-e más valaki még a képben, de ha én velem lennél együtt már a kapcsolat elején tisztáztuk volna, hogy itt nem lesz olyan, hogy "szünet".

2023. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez így hülyeség. Vagy együtt akartok lenni, vagy nem. Ha együtt vagytok, akkor együtt oldjátok meg a felmerülő problémákat. Azzal semmit sem oldotok meg, ha X ideig nem beszéltek.

Ha meg képtelenek vagytok közösen megoldani a dolgaitokat, abból nagyon keserves közös jövő lesz

2023. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Beszéltünk ma, és pár napról van szó. Már most hiányzom neki azt mondta, de nekem kell még pár nap. Nincs semmi veszve:) a szerelemben minden lehetséges és ez tényleg így van. Sokszor nem tudjuk értékelni azt amink van, amíg el nem veszítjük, ha csak kis időre is. Nagyon sokat segített mindenki válasza, kivéve az elsőt. Úgyhogy tényleg köszönöm mindenkinek! Legyen szép napotok és kívánom nektek, hogy olyan jó bérek vegyenek titeket körül, amilyenek ti is vagytok!:)
2023. aug. 7. 18:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!