Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is elkéne fogadnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is elkéne fogadnom ez a helyzetet?

Figyelt kérdés

A férjemmel első közös babánkat várjuk 7 hónapos kismama vagyok.

A szexuàlis kapcsolatunk szerintem rendezett még terhesen is, igaz vannak pózok amik most nem jönnek szóba de hetente több alkalommal vagyunk együtt.


4 nappal ezelőtt az e-mail között találtam két üzenetet a rosszlanyok.hu-ról és persze beléptem mert tudni akartam mi ez…

Irt 2-3 lánynak és a szolgáltatásaik felől érdeklődött!

Megnéztem és az elmúlt időszakban többször is belépett és volt, hogy irt is, de vagy ő nem válaszolt, vagy nem kapott választ.


Persze szembesítettem a ténnyel és megkérdeztem, hogy ez micsoda.

Azt mondta, hogy ő kiváncsi volt csak, nem akart megcsalni meg semmi ilyen.


De nem érti az alap problémát: nekem ez megalázó, hogy rosszlányokat nézeget esetleg fantàziál róluk és főleg az, hogy rájuk ir.


Én ezt nem tudom elfogadni és nem is akarom mert számomra ez megalázó…

Azt mondta, hogy én is hibás vagyok mert mióta terhes vagyok kèt dologtól vagyok rosszul a kávé illata és a hagymás tejfölös chips…és aznap mikor belépett este és ő közeledni szeretett volna hozzám és fujjoztam és arcokat vágtam.

De nem rá, a helyzetre hanem egyedül az illatra…(persze én utána még akartam közeledni de akkor már ő nem akarta mert ezzel megbánottam.


Ez indok lehet, hogy ilyen oldalakat néz és írogat?


Én mondtam neki, hogy számomra ez a végét jelenti mert a nőiességemet, büszkeségemet teljesen lerombolta főleg így terhesen.


2023. aug. 10. 13:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

De, érti az alapproblémát, csak kényelmesebb téged beállítani hülyének, mint magyarázni a nyilvánvalót, hogy krvát keresett magának.


Te vagy a hibás, mert terhesen undorodsz szagoktól, ezért ő az első visszautasításnál rohan nőt keresni? Ugye te se gondolod komolyan, hogy itt te vagy a hibás?


Számomra is a végét jelentené.

2023. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
5%
Sajnálom, hogy lerombolom a tündéri álomvilágod, de minden pasi fantáziál mindenféléről és/vagy nézeget valamiféle "nem oda illőt" ritkán, néha, rendszeresen vagy sűrűn. És azt tudtad, hogy mikulás nem létezik?
2023. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
2es, ez a f.szjancsi konkrétan kurvát keresett!
2023. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell elfogadnod. De tény, hogy így már nehéz lesz, hogy lassan egy család lesztek. Korábban nem volt ilyesmiről szó? Lehet, hogy csak nem tudsz róla?
2023. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Amikor még szerinte ismerkedtünk akkor még volt egy lány akivel ismerkedett és többször lefeküdt.

De utána ez valahogy megszakadt, mikor mi egy pár lettünk. (Ezt is terhesen tudtam meg és ez is nagyon rosszul esett de betudtam, hogy az elején volt, nem tudta mit akart)


Ilyenekről nem tudok, hogy lett volna, vagy megcsalt volna…de nyilván innentől màr semmit nem tudok mert ezt sem gondoltam volna :(

2023. aug. 10. 13:24
 6/31 anonim ***** válasza:
97%
Majd ha gyermekágyban 6 hétig nem szexelsz, közétek is fekteti a hölgyeket...? Rohadék.
2023. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Szerintem kevés undorítóbb férfi van annál, aki a terhes felesége mellett kitekintget, ezek közül talán azokat a gyökereket emelném ki, aki a terhes felesége mellett kitekintget és amikor számon kérik, lebukik, akkor valahogy azt hozza ki belőle, hogy a felesége a hibás.

Miaf-sz?

Nem kívánod a kávét, és erre neki az a reakciója, hogy elmegy k-rvázni? Vajon akkor mit csinál, nagyobb problémák esetében?

Ha terhesen hányingered van a kávétól, az a minimum, hogy a férjed akkor fogat most kávézás után, mielőtt az arcodba mászik, elvégre csak a közös gyereketeket hordod ki....

2023. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
Készülj fel rá, hogy szétcsal és/vagy egyedülálló anyuka leszel sajnos...
2023. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%

És ha mondjuk veszélyeztetett terhes lennél és semmi szex nem lenne, vagy mi lesz szülés után, amikor, ha amúgy minden rendben ment, semmi komplikáció nem volt, minimum 1-1,5 hónapig nem lesz szex.

Az a legszomorúbb szerintem, hogy lebukik és még neki áll feljebb. Nem szeret, nem tisztel, innentől vagy összeszorítod a fogad és "jóasszony" módjára tűrsz, vagy egyedülálló anya leszel egy újszülöttel. Nagyon sajnálom a helyzetedet. A legmocskosabb szardarabok akik a terhes feleségüket csalják.

2023. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%

Én akármibe lefogadnám, hogy már hűtlen hozzád egy ideje csak még nem szereztél róla tudomást. Te vagy a biztos pont, aki kényelmet ad neki és fix ly*kat (bocsánat a kifejezésért) és le akart "telepedni" emiatt, de közben nem szeret, nem tisztel egyáltalán és azért hűtlenkedik. Nincs neki szeretője jelenleg, vagy megunta őket, akár attól tart, hogy borítanák a bilikét és azért k*rvakat keresgél. Az kifogás, hazugság, hogy te "undorodsz" tőle, rád fogja miközben az a nagy helyzet, hogy kevés vagy.

Nem kell elfogadni a helyzetet, hanem szépen elválni és fizesse azt ami jár a picinek.

2023. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!