Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám meggyőzni a barátnőmet, hogy nem feküdtem le egy számára is ismerős lánnyal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom meggyőzni róla, hogy nincs semmi közöm ahhoz a lányhoz, akivel - így utólag - már bánom kicsit, hogy együtt is dolgozom.


Egyik nap barátnőm eljött elém (??) a munkahelyemre mikor végeztem, és pont ezzel a lánnyal jöttünk ki (beszélgettünk), amit ő is látott, és már elkezdett kombinálni, hogy épp most van alakulóban egy "másik kapcsolat". Mondom neki mi van?!


A lány egyébként tényleg nagyon nyomulós, és ő akar is valamit, de én meg nem, és ezt már nem magyarázom ki a barátnőmnek. Nagyon ragaszkodó, de makacs is, és ő azt hiszi, hogy már együtt is vagyunk (mármint a másik lánnyal).


A másik lány amúgy már "próbálkozott" is, tehát az érintések az Ő oldaláról állandóak, mindennaposak, flörtöl stb. barátnőm meg kérdezősködik, hogy akkor most le is feküdtem e vele, mondom neki, hogy nem normális, erre berágott rám. Sőt, azt is mondtam neki, hogy a másik lánynak már azt is hazudtam, hogy terhes a barátnőm, és esélye nincs most már annak, hogy mi valaha is együtt leszünk. Így is próbálkozik még, de barátnőm nem hiszi el, most mit kéne tegyek? Egyáltalán tennem kell nekem valamit?



2023. aug. 12. 20:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

A féltékenyek sajnos el.tudnak rendesen rontani egy kapcsolatot. Nem jó napjaitok vannak soha hanem neki a görcsei.

Ha nem ezen akkor màson górcsölne.

Nekem az exemmel az ilyenjei miatt egy normális nyaralásom hétköznapom sem volt, csak az elején.

A kapcsolat rákfenéje az egész.

Sajnálom allandoan ezt fogja csinálni.

2023. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

Azért kíváncsi lennék arra, hogy mennyire próbálod leépíteni a másik csajt. Szerintem élvezed is azt valahol, hogy 2 csajjal van dolgod.


Vagy egyszerűen töketlen vagy ahhoz, hogy megmondd szemtől szembe a munkatársnőnek, hogy innentől ne szóljon hozzád.


Aki nagyon akarja, leállítja azt, aki nyomul rá kéretlenül.


Érdekes, én is csak azok mellett voltam féltékeny, akikről utólag ki is derült valami.

2023. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Mond a barátnődnek hogy beszélgessen el a másik csajjal hogy ne nyomuljon rád. Majd ő elintézi:)
2023. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Szexuális zaklatás megtenné, hogy leszalljon rólad, de tényleg.

Amúgy akitől nem akarok semmit, nem tetszik, nem tetszik, hogy nyomul azzal nem beszélgetek! Hanem leállítom egyértelműen, hogy nincs esélye, akár még a barátnőm füle hallatára, szeme láttára tudtára adom, hogy nincs és nem is lesz soha esélye! Két legyet ütnél le egy kővel!

Te most ennyire nyomika vagy, vagy tetszik a helyzet, hogy két lány ugrál körülötted, mint a majom?

2023. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
(*Szexuális zaklatás a HR-nél, mint fenyegetés, vagy konkrét cselekmény)
2023. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Vagy a csaj beteg vagy te vagy tul kozvetlen..
2023. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%

Had higgyen amit akar, legalább jobban fog teperni, talán még el is mosogat.

Így kell ezt csinálni haver, végén úgyis egymás haját tépik ki.

2023. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7

Ahogy az eddigi ábra mutatja a kérdező barátnője nem járna jól.

2023. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szerintem egyik lány sem járna jól, de én sem amúgy. Én szeretem a rendezett életemet, ezt az apróságot leszámítva.


A csajt meg nehéz leépíteni, valaki írta, hogy én nem teszek meg mindent, meg még imponál is, hát nézzétek nem fogok hazudni, ugyanúgy, mint egy nőnek, nekem is tetszik ha tetszem egy másik lánynak, de ennyi.


Mindkét lány csinos, de a barátnőmnek a belseje is tetszik, a másik lányt csak úgy nézem, mint egy dugnivaló picsa, de amúgy kedves csak vele nem érzem azt, amit a barátnőmnél már a legelején.


Nem szeretnék vele durva lenni, elvégre mégis egy nőről van szó.


Van itt szingli közöttetek? Mert akkor összejöhetne a leányzóval, barna hajú, vékony, nagyon makacs, ha neki kell valaki, akkor nagyon a "nyomában van" stb.


Valaki? :D

2023. aug. 12. 21:43
 10/18 anonim ***** válasza:
Mutass rola egy képet had nézzem.
2023. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!