Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még biznom benne ?

Figyelt kérdés

13 éve vagyunk együtt a férjemmel 8 éve házasok. Év eleje óta 1szer volt köztünk szex hiába veszekedtem vele hiába kérdeztem mi a baja neki semmi baja,szeret,nem csal meg .. szokásos duma...soha nem ölel meg de még csak egy apró érintés sem,este nem jön be addig a szobába ameddig nem alszok el.a családom a barátaim is észrevették hogy más lett ,mindig kiabál velem dühöng őrjöngő lett velem . próbálok kedves lenni , beszélgetni de a vége ugyanaz mindig..sirok mert nem figyel vagy bunkón szól otthagy.....2 gyermekünk van mellettük is sokszor csak a telefont nyomja nem játszik velük ha szabadnapos.

Vajon lehet mit tenni?volt akinek sikerült?vagy csak én szeretném ha jobb lenne?


2023. aug. 17. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már töbször próbáltad megbeszélni vele, és nem érdekli, nem csinál semmit, nem változik, akkor sajnos nem sok értelme van. Úgy tűnik, nem kell neki a családi élet, csak elvan, mint a befőtt. Ahhoz, hogy javuljon a kapcsolatotok, ketten kelletek, de úgy látom te egyedül vagy :(
2023. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rettenetesen egyedül érzem magam 😭 teljesen elvesztettem magam nem nőnek sem jó anyának nem érzem magam😭
2023. aug. 17. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, nem lehet könnyű, nyilván ketten kelletek ahhoz is, hogy ne működjön a kapcsolat, talán mindketten hibáztatok, de közös döntés kell hogy legyen az, hogy javítani akartok rajta. Ha ő nem partner ebben, a gyerekek kedvéért sem, akkor egyedül nem tudsz mit tenni sajnos.
2023. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a párkapcsolat olyan, mint a bicikli, ha nem tekerik, eldől...

De azt látni kell, hogy mindig kettőn áll a dolog, ha jó, ha rossz... főleg,ha jó is volt.

Én pl 8 év után vettem el a páromat. 2 év múlva elválunk, de igazából talán egy évig működött jól a házasság...

Én pontosan tudtam, hogy zsákutcába kerültünk, hiszen az akkor már feleségem csak a karriernej, munkánsk, túlóráknak, újabb diplománsk élt...

Sokszor beszéltem vele erről, megpróbáltam megértetni vele, hogy ő már nem élhet 31 évesen úgy, mint 22 évesen egyedül az albérletben. Házunk lett, gyereket akartam, stb.

Aztán a sok vita és hasztalan veszekedés után " félreálltam" egy pszichológus ismerős javaslatára. Nem vitáztam, nem vontam felelősségre, nem kommunikáltam a problémákat, nem kezdeményeztem a szexet,de támogattam, stb.

Hát az lett a vége, hogy ebből kb semmit, de semmit nem vett észre, sőt, ő kezdett kötözködni, hogy miért nem foglalkozom már vele.

Akkor dőlt el végleg bennem, hogy ő csak egy egoista, munka és karriermániás, amúgy nagyon okos ember, de nem NŐ!

Inkább egy "férfi"nek kezdtem érezni, aki rám erőltet mindent, korlátozni akar,stb.

Amikor közöltem, hogy válni fogok, akkor meg nem hitte el, azt hitte hülyéskedek...

Azóta sincs mosoly az arcán, de legalább azóta elmondtam neki , hogy mi volt a baj, hogy miért életképtelen, mint nő...

2023. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat kedvesek vagytok, köszönöm leginkább a kedves hangú válaszokat...én ismugy érzem megszűntem számára nőnek lenni. És semmit sem tettem ,nevelem a gyerekeink, főzök mosok takarítók ,pakolok , ő este hazaér 7orakor munkából és csapkod pakol elindítja 2 tanyerral mosogatógép és dühöng hogy nem csináltam meg. Ebéd főzök neki nem jó nem eszik ,nem főzök vagy olyat amit nem szeret csapkod ,elmegy mellettem és komolyan mondom arra várok mikor ér hozzám csak egy simogatás,de soha semmi...olyankor mindig úgy érzem belül újra összetörök..
2023. aug. 17. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Családanya lettél és egyúttal megszűntél nőnek lenni. Ez a baj. Meg kell találnod női önmagad, akinek vonzó kisugárzása van és tud csábítani.
2023. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én 3 éve ugyanígy voltam ugyanilyen helyzetben. Mivel nem sikerült vele beszélni a problémákról, úgy gondoltam, vége a házasságunknak. Fogtam a gyerekeket összeszedtem pár cuccot és mentünk anyukámhoz. Gondoltam, beadom a válópert. A férjem pár nap múlva megkeresett, hogy gondoljam már át és beszéljük meg. Teljesen meglepődtem, hisz ő volt az aki nem akart beszélni velem előzőleg. Kibékültünk, újrakezdtük. De kőkemény időszak következett, sok hibát követtünk el a kapcsolatunk van volt mit javítani. Egy kapcsolat csak úgy működik, ha közösen dolgozunk rajta.

Neked azt tudnám tanácsolni, hogy próbálj ki valami hasonlót. Menj el a gyerekekkel pár napra valahova, a férjed meg hagy gondolkodjon egyedül. A távolság lehet jót tesz. Utána próbálj vele leülni beszélni, meglátod, hogy közösen tudtok-e javítani a helyzeten. Ha ő partner ebben, akkor van remény, de ha nem, akkor sajnos lehet válás is a vége.

Én szorítok neked, hogy sikerüljön, de nem lesz könnyű akárhogy is alakulnak a dolgok, erősnek kell lenned!

2023. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, valószínűleg hétvégére hazautazom gyerekekkel szüleimhez,
2023. aug. 18. 05:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!