Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok, ha valahol örülök a vőlegényem elhízásának?

Figyelt kérdés

Először is: NINCS semmilyen fétisem, a kérdésemnek más oka van!

Írtam már kérdést korábban, most újra tanácsokat szeretnék kérni. Hosszú lesz.

Párommal (29 éves) hét éve vagyunk együtt, már eljegyeztük egymást, együtt is élünk több éve. Nagyon szeretem, számomra ő az ideális férfi, nem csökkent a szerelmem iránta, csak erősödött.

Régebben az volt a problémám, hogy túlságosan odaszokott a helyi kis kávézóba, ahol összebarátkozott a pultos csajjal (31 éves). Hiába volt akkor még barátja a csajnak, szerintem túl szoros lett a barátság köztük. Sok vitánk volt, nagyon féltékeny voltam. Én egy alacsony, duci lány vagyok (27 éves), barna hajú, szürke kisegér vagyok a pultoshoz képest. Ő se sovány de mégis normális alakja van, szebb arca, hosszú vörös hajjal. Állítása szerint neki sose kellene az én párom. Ez nem nyugtatott meg, az még kevésbé, hogy a párom minden nap (akár többször is) ment oda hozzá beszélgetni. Attól végképp kikészültem, amikor a csaj szakított a pasijával. Hatalmas vitánk volt a párommal, ezért visszább vett, több időt töltött otthon velem. Eközben lehetett hallani, hogy a csaj randizgat, hol ezzel, hol azzal, többen próbálkoznak nála, főleg, hogy fogyott és vékony, sportos lett.

És itt jön a bajom: azért nem borít ki teljesen az irigység, mert eközben a párom (aki nagyon jól nézett ki amikor összejöttünk, tényleg jó pasinak számított) elhízott, főleg hasra. Én most is jóképűnek látom, de sokan megjegyzik neki, mennyit felszedett. Amikor már nem járt gyakran a kávézóba a csajhoz és többet volt otthon, többet is evett, tévézett stb. Nekem ez megnyugtató. Hasonlóak lettünk, már nincs az a feltűnő különbség a külsőnkben. Sok idő múlva kimentünk együtt a kávézóba. Bár ugyanúgy ellenszenves a csaj, es hozzá képest ugyanúgy láthatatlan vagyok de láttam, hogy vegigmérte a páromat, meglepődött.

Ez, hogy megnyugtat engem ez az egész, hogy így néz ki a párom, mennyire gonosz dolog? Van itt olyan lány, aki megért engem?



2023. aug. 17. 15:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát, ahogy a korábbi kérdésednél is, még most is csak azt tudom írni: te beteg vagy. Ahelyett, hogy megpróbálnátok egészségesebben élni, inkább örülsz annak, hogy ő is elhízott. Gratulálok!
2023. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Az önbizalom hiányoddal egy pszichológust keress fel. Nem az a megoldás rá, hogy a pasidat is lehúzod a szintedre.
2023. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1: Szerintem más lány sem örült volna annak, ha annyiszor ment volna a párja a törzshelyre.
2023. aug. 17. 15:41
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

3: hát persze, inkább annak örülj, hogy a párod is egészségtelen lett 😂

amúgy meg ez bizalmi dolog, ha eleve nem bízol benne, akkor amúgy sincs sok jövője a kapcsolatnak

2023. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Hát érdekes gondolatmenet..
2023. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Én önbizalomhiányos, buta lány is. Csomó csajnak megfelelnek a túlsúlyos pasik. Ha a pincérnőnek így is jó lenne, mit fogsz csinálni? A saját elmebajod miatt lehúzod még jobban szegény pasit?
2023. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Appassionato2022 ***** válasza:
100%
Ez beteges. Ha mindketten kövérek vagytok, akkor- csapatépítő jelleggel- kezdjetek el együtt sportolni és együtt, diétásan főzni- étkezni. Javulni fog a közérzetetek és jobban fogtok kinézni, jobban fogtok tetszeni egymásnak. Hidd el, hogy a párod értékelni fogja a változást és neked lesz hálás érte, nem a pultos csajnak! Ha pedig nem így lenne: akkor ez egyértelmű jel arra, hogy nem kell tovább együtt élnetek. Ebben az esetben viszont az új külsőddel könnyebben találsz új kapcsolatot. ( ill. ha fogysz, akkor mások is felfigyelnek rád, és hidd el, a párod is érzékelni fogja ezt! ) Tehát a jó irány: mindkettőtök szint emelkedése és nem az ő lehúzása.
2023. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha meg akar csalni, meg is fog. Sörhassal is, főleg ha van kivel. Ettől még nem dőlhetsz nyugodtan hátra, mint ahogyan azt elképzelted kicsi lány. Vannak problémák nálad, amiket megkéne javítani, mert most nem vagy éppen épelméjűséged birtokában.
2023. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, én imàdlak egy igazi nő vagy.:D

Üdv:

Szintén nő

2023. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Appassionato2022 ***** válasza:
80%
#9: Szintén buta nő?
2023. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!