Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Napiszar függő a párom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napiszar függő a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom van amikor naponta többször is böngészi a napiszart, még akkor is ha egész nap együtt vagyunk, az az első neki, amint kilépek a szobából, hogy megnézi. Még csipás szemmel felkelés utáni első másodpercekben is képes rá. Nos eddig nem zavart, próbáltam lenyelni. Mostmár elkezdett írogatni a lányoknak is, hogy "helló fent vagy napiszaron, gondoltam szólok". Nektek ez "belefér a kapcsolatba" téma, vagy önmagában a kérdés is vicc?

#féltékenység #függőség #szexuális tartalmú képek
2023. aug. 17. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézzétek együtt!
2023. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LuckyLevi ***** válasza:
Lányoknak írogat, ez már kicsit nem okés.
2023. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Létezik még a napiszar?
2023. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki az, aki nézi még azt az oldalt? :D pár éve felnéztem, de alig voltak posztok, napi egy vagy annyi sem. Mit lehet rajta naphosszat nézegetni?
2023. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szoktasd rá a GYK-ra, az sokkal erősebb függőséget okoz.
2023. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LuckyLevi ***** válasza:
#5 És erről hogy lehet lejönni?
2023. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azaz az oldal még létezik?
2023. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!