Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden kapcsolata hónapok után véget ér?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kicsit konkrétabban:

Van egy férfi, aki tetszik nekem. Ez egyelőre csak annyit jelent, hogy látásból ismerem, vannak közös ismerőseink, illetve közösségi oldalakon ismerősök vagyunk. Közös ismerősünktől tudok, hogy tetszem neki, de még nem mert lépni. A közeljövőben lesz egy születésnapi buli, ahová mindketten hivatalosak vagyunk, várhatóan ott szóba fogunk keveredni. :D Tehát egyelőre csak a kiszemeltemnek mondhatom.


Én 23 éves vagyok, ő pedig 26. Ő mérnök, elég jó munkahelye van, okos és jó vágású fiatalember. Azonban az zavar, hogy tudom, hogy eddig 2 kapcsolata volt. Az első 1 évig tartott, a másik meg kb. 6-8 hónapig. Ezt így kb 5 év alatt. Most egy ideje nincsen senkije, kb 2 éve. A kapcsolatok végének okát nem tudom.


Az ismerőseim is csak jót mondanak róla, a családja úgymond egy mintacsalád itt a környéken, rendezettek, anyuka apuka együtt, szeretik egymást, nagyon szép házuk van, a srác még otthon lakik.


Tudom, millió oka lehet, de mégis mire gondoltok, mi állhat annak hátterében, hogy úgy tartósabban még senki sem maradt mellette? Valakinek volt már ilyen ügyben tapasztalata?


Köszönöm előre is a véleményeket!:)


2023. aug. 18. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet vmi béna nyomi a kapcsikban
2023. aug. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!