Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én a nő saját gyerekére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én a nő saját gyerekére úgy hivatkozok hogy "a srác", az miért akkora probléma?

Figyelt kérdés

Az új páromnak van egy fiatal fia aki nyilván nem tőlem van.

Jól kijövök vele, de tegnap majdnem összevesztem az anyjával, amikor úgy hivatkoztam rá hogy "a srác"

Tudom a nevét, és kedvelem ő is engem, de nem értem mit vár most tőlem a nő? Érezhetően ez túl gyenge dolog volt ez ahhoz hogy komolyan összevesszünk vagy szakítson emiatt, de arra fakadt ki nekem hogy bántja nagyon hogy én rideg vagyok a gyerekkel és idegenként kezelem.

Közben a saját rokon gyerekeket is így hívom ha nincsenek többen, gőzöm sincs mi a probléma ezzel

Nem kértem bocsánatot, mondtam hogy ez így természetes nálam és nem is fogom sajátomként kezelni mert nem is az. Utána nem hozta fel újra, de nyilvánvaló hogy megbántottam, még ha nem is sértődött meg úgy hogy megtagadja mondjuk a szexet vagy ilyenek



2023. aug. 20. 08:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Hát hívd a nevén, nem nagy kérés. Mégis a kölke.
2023. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Rá is csak úgy hivatkozik, hogy a nő.

Te vagy az életében a "valami pasi" vagy a "másik kan", aki nem marad addig, hogy a nevét meg kéne jegyezni. Csak ő még azt hiszi, hogy lesz ebből kapcsolat, te meg már tudod, hogy nem, de hazudsz.

2023. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szólítani a nevén szólítom

Csak amikor hivatkoztam rá akkor nem. Egyszeri eset miatt bukott ki ez is, nem is értem miért

2023. aug. 20. 09:04
 4/14 LuckyLevi ***** válasza:
55%
Nincs semmi gond ezzel. Te csak szereted nevén nevezni a dolgokat: a nő, a sràc. Mint ismerős, akinek a kutyàja kutyi, a nyula, pedig nyuszi. Minek neveket kitalálni olyan dolgoknak, amiket már egyszer elneveztek az őseink.
2023. aug. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Azzal, hogy a nevéd hívod a gyerekét, még nem fogod a sajátodként kezelni. Gondolom a nő se úgy szólít téged, hogy "farok".
2023. aug. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha ezt hiszik hogy rideg vagy a gyerekkel, akkor tokmindegy mikor mit mondasz, belevetítik mindenbe.
2023. aug. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Azzal, hogy a nevéd hívod a gyerekét, még nem fogod a sajátodként kezelni."

Ez már csak kétségbeesett védekezés volt részemről, hogy a fejéhez vágtam hogy nem az enyém

Zavart az alaptalan támadása

A kettőnek nincs köze egymáshoz

"Gondolom a nő se úgy szólít téged, hogy "farok"."

Nem hát, inkább "a pasim" vagyok

Ő meg "a csaj"

A gyerek meg "a srác" lenne, de már fingom sincs hogy akkor miként hivatkozok rá ezután

Nevetséges az egész

2023. aug. 20. 09:23
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Fater is néha úgy mond mások előtt, hogy fiú. "A fiú nem ilyen..." Ezért bátran le is faterozom ott helyben. XD
2023. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

"de már fingom sincs hogy akkor miként hivatkozok rá ezután"


Miért nem lehet a nevén említeni, amikor beszélsz róla?


Egyébként mondhatod "a nőnek" :-) azt is, hogy "a fiad", csak ebben benne van, hogy hangsúlyozottan nem vállalsz közösséget a viselkedésével, stílusával stb. Mondjuk bunkón beszélt a szomszéddal, te meg hangsúlyozni akarod, hogy nem a te nevelésed eredménye ez, hanem az övé. Szóval ebből is lehet sértődés.


De tényleg nem értem, miért nem lehet a nevén említeni a szerencsétlen gyereket. Ennyire bonyolult neked a veled egy háztartásban lakók nevét megjegyezned? Szellemi leépüléssel küzdesz?

2023. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
Mutinak fog hívni ezek után.
2023. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!